eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2008. - Novine Danasnjice - nagrada najvjernijem citatelju!

Go down

Prosinac 2008. - Novine Danasnjice - nagrada najvjernijem citatelju! Empty Prosinac 2008. - Novine Danasnjice - nagrada najvjernijem citatelju!

Postaj  Johny Stulic 25/4/2009, 07:21

Novine Danasnjice - nagrada najvjernijem citatelju!

Dobar dan

Danas ćemo govoriti o:

Prava istina o obrani Francuske.
Takeover-i po cijelom svijetu. Što je takeover zapravo?
Pridružite se i vi Hrvatskom chatu.
Novine Danasnjice nagradjuje najvjernijeg citatelja!




Prava istina o obrani Francuske.

Kako sam u pregledu stanja većinom o Francuskoj pričao sad ću zapravo reći ponešto o onima koji je uistinu brane. Kako bi to doznao najbolje napravio sam intervju sa Hrvatom koji jako dobro poznaje PEACE te se ujedno i bori na strani PEACE.


Markisim Dart:Prvo bih vas htio pitat koja je vasa pozicija u PEACE?

Zocky:Neki tip savjetnika suradujem sa svima unutar saveza,donosim zakljucke ,ideje ,sudjelujem u sastancima.

Markisim Dart:Tko zapravo stoji iza obrane Francuske? Francuzi ili?

Zocky:Iza obrane stoji cijeli PEACE mi smo svi jedna obitelj od Indonezije i Italije,Irana,Portugala pa sve do malih Austije i Bugarske. I branit cemo svoje zauvijek a tudje ne diramo.

Markisim Dart:Po vasem koja je prava istina o Francuskoj ideji takeovera Hrvatske?

Zocky:Apsolutna neistina. Poznajem Francuze, jedna od najcasnijih nacija. Oni jedino zele obranit svoju domovinu, neznam od koga je krenila ova laz ali znam neke hrvate kojima odgovara sirit ovakve neistine.Ja sam cuo npr. od Rumunjskog ministra obrane da oni dolaze po svoju nagradu tj. nasu blagajnu. Kako su to nasi politicari rijesili? Koliko su platili Rumunjima samo da nas ne diraju? To morate pitat njih.

Markisim Dart:Sto bi PEACE mogao napravit za Hrvatsku da smo clanica PEACE, uzimajuci u obzir da su nam Rumunji susjedi?

Zocky:PEACE bi se borio za Hrvatsku svim srcem kao i za sve svoje clanice, do kraja. Rumunji su jedna nasilna nacija. Svojim prijetnjama strase male drzave. Tko nije njihov prijatelj je njihov neprijatelj.

Markisim Dart:Kao sto ste rekli vi stePEACE-ov savjetnik da li nam mozete reci koji je zapravo cilj PEACE opcenito?

Zocky:Pa mir kao sto i samo ime govori. PEACE se bori za ocuvanje mira,nezavisnost te suverenosti svih nacija.

Markisim Dart:Nije li to malo nerealno? Svi znamo kakva je ljudska psiha.

Zocky:Ne. Povjest pokazuje da PEACE odkad je stvoren jos nije napravio nikakav napadacki potez.



Naime u intervju smo doznali da PEACE brani Francusku ali prije toga smo još jednu zanimljivu informaciju saznali, to je ta da pravi Francuzi nemogu ništa napravit te da im sad članice PEACE pogotovo Italija skaču u pomoć jer su prerano bili odustali od svoje zemlje. Naime članice ATLANTIS-a su nekako prelako ušli i zauzeli regije Francuske sad da li je istina ili neistina Francuska ideja o takeover-u Hrvatske? To ostaje na vama.





Takeover-i po cijelom svijetu. Sto je takeover zapravo?

Prvo da vam objasnim što bi bio takeover, jer ste tu riječ sigurno već čuli.
Takeover je akcija u kojem grupe naseljavaju neku zemlju pri kojem tamo osnivaju svoju stranku ili se pridruže lokalnoj stranci te tako zapravo istiskuju neki narod sa vlastite političke scene. Nakon toga ako ima uspije ta određena grupa ide na glasanje za kongres (sabor) u kojem su već istisnuli narod te najčešće tako i ostanu i vladaju nad tom državom. Ima dosta situacija u kojem takve grupe dođu i opljačkaju pomoću kongresa jer zapravo su najvećim djelom oni u kongresu i samo odu ostavljajući tu zemlju bez ičega. To je bio takeover države a slično se može primjenit samo na stranke itd. itd.

E sad takeoveri se stalno događaju po eSvijetu.

Neki od zadnjih takeovera su:
Finci u Norveškoj
Poljaci u Njemackoj
Hrvati u JAR
Rumunji u Irskoj
Rumunji u Japanu





Pridruzite se i vi Hrvatskom chatu.

Pridružite se Hrvatskom chatu. Budite dio Hrvatskog naroda! Preko chata možete upoznat dost novih i starijih igrača. Ukoliko neznate nešto u vezi igre slobodno pitajte netko će se uvijek naći i dati vam odgovor. Link za chat je ovdje - LINK. Na chatu možete istovremeno i prelistavat forum eHrvatske. Opcija za to se nalazi odmah ispod chata - "Klikni ovdje za forum" to stisnete i pojavit će vam se forum ispod chata. Samo pazite da na chatu i na forumu imate isto ime kao i u eRepublik-u radi bolje koordinacije.





Novine Danasjnice nagradjuje najvjernijeg citatelja!

Povodom 25.prosinca. ove godine odlučio sam nagradit najvjernijeg čitatelja Novina Današnjice.
Nagrada se sastoji od q1 kuće.
Ukoliko želite vi bit najvjerniji čitatelj Novina Današnjice morate imat Subscribe (gornji desni kut "Subscribe" ) i votat (gorjni lijevi "Vote") na novine.

Ako pokrivate sve potrebne uvjete da bi bili najvjerniji čitatelj u komentar napišite "I ja čitam Novine Današnjice".

Izvlačenje će biti 24.prosinca te dodjela nagrade 25.prosinca.


Novine Danasnjice reklamiraju sve nove tvrtke. Ako ste nedavno otvorili tvrtku a nemate radnika neznate kako ih dovuć javite se meni.


Vaš Markisim Dart.
P.S. ne zaboravite votat

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.