eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2010. - Kongresni izbori HSP - rezultati

Go down

Veljaca 2010. - Kongresni izbori HSP - rezultati Empty Veljaca 2010. - Kongresni izbori HSP - rezultati

Postaj  tajnoime 16/3/2010, 23:44

Dragi HSPovci,

Kao sto znate jucer su se odrzali kongresni izbori,na kojima je HSP.e ponovno osvojio najveci broj kongresnih mjesta (14) ja mislim da je to zadovoljavajuci rezultat jer je bio BUG u broju clanova zbog gubitka regije Upper Austria, naravno to nebi bilo moguce bez Vas koji ste glasali i koji ste dolazili na stranacki CHAT.
Takoder veliko hvala svima koji su bili na chatu i pomogli u rasporedivanju glasova, bez njih ne bismo uspijeli.


Takoder praksa HSP.a je da dobiveni gold od kongresnih medalja donira u HNB, pa cemo tako i ovaj put donirati 90 golda u Hrvatsku Narodnu Banku.


Zastupnici HSPa po regijama:

Central Croatia
Brutalko
Hepy


Istria and Kvarner
Djani Ujkan Marich

Lika and Gorski Kotar
Topnik 1886
Roman Rajh


North Dalmatia
Hunter 1911
Zvonzi


Northwest Croatia
Hrvoje Sutic
Jurij Aly


Slavonia
Marac2809
Viranin
Tom Cat


South dalmatia
marko-st
Krilink Ante

Cestitam svim novim i starim kongresnicima nadam se da cete dobro znati raditi svoj posao. Takoder jos jednom veliko hvala svima koji su glasali za kandidate HSP.a.

Pozivam Vas sve da se ukljucite u rad stranke tako da se registrirate na forum Hrvatske stranke prava i dodete na chat Hrvatske Stranke Prava, ukoliko imate bilo kakvih pitanja slobodno mi se obratite na PM


Predsjednik HSP.a,
Marac2809

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.