eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2010. - JAVNI NATJEČAJ

Go down

Svibanj 2010. - JAVNI NATJEČAJ Empty Svibanj 2010. - JAVNI NATJEČAJ

Postaj  tajnoime 24/5/2010, 13:17

Ministarstvo vanjskih poslova eHrvatske ovim putem raspisuje:

IZVANREDNI JAVNI NATJEČAJ ZA AMBASADORE

Broj slobodnih mjesta: 6

Ambasade na natječaju: eGrčka, eIzrael, eNorveška, ePoljska, eSlovenija, eUkrajina

Rok za prijave: 24.05.2010. 22.00h

Način prijave: odgovor na OVAJ post na eDomovini. U odgovoru OBAVEZNO napisati link na profil i ambasadu za koju se natječe

Uvjeti za kandidate: eHrvatsko državljanstvo, barem osnovno poznavanje Engleskog jezika, spremnost na rad i odgovorno ponašanje

Kratki opis radnog mjesta: promicanje prijateljskih odnosa između eHrvatske i strane države; pisanje izvještaja o novostima i zanimljivostima iz strane zemlje; vođenje eHrvatske ambasade na stranom forumu. Tjedna plaća od 25HRK će biti isplaćen svim ambasadorima koji napišu najmanje jedan izvještaj tjedno.

Detaljni opis radnog mjesta: OVDJE Preporučuje se čitanje detaljnog opisa prije prijavljivanja na natječaj.

U ime MVP-a:

Ministar vanjskih poslova

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.