eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj - 2009. - POMOC HRVATSKOJ DIJASPORI

Go down

Travanj - 2009. - POMOC HRVATSKOJ DIJASPORI Empty Travanj - 2009. - POMOC HRVATSKOJ DIJASPORI

Postaj  Johny Stulic 18/4/2009, 22:55

POMOC HRVATSKOJ DIJASPORI

Evo jos nesto novo sto do sad nije postojalo u dosadasnjim ministarstvima. Naime,radi se o otvaranju Ureda za pomoc dijaspori.

Nakon mog idejnog prijedloga, ljudi iz kabineta Vlade su jednoglasno podrzali inicijativu. Ja cu samo u kratkim crtama objasnit o cemu se radi, tako da vidim vase misljenje i prijedloge, pa ce ovih dana izaci i sluzbeni Vladin clanak o osnivanju i ustroju Ureda.

Svima je jasno da je dosta naseg naroda izvan eHR . Neki su na ratistu, neki vani tjeraju vece place, neki samo na izletima po Rumunjskoj trazeci grofa Drakulu da mu opeljuse golde.


Dosta njih(tj,nas) se zbilja trudi kupovati robu s hrvatskog marketa, preko donacija, pozivima na chatu i sl. al ne moze bas u svako vrijeme bit neko nekom na raspolaganju a cesto smo i zauzeti s nekim drugim obavezama.

Svi koji rade vani dobivaju neku x placu u nekoj x stranoj valuti.Ako zele obaviti narudzbu artikala s hrvatskog marketa preko Ureda, trebaju tu stranu valutu promijenit u golde.Golde poslati na Ured sa zahtjevom npr.Treba mi 4 q3 fooda,2 q wep i td.Ured ce zatim kupiti s HR marketa zeljenu robu, te donacijom poslati podnositelju zahtjeva.

Isto tako,ako netko ima mogucnost i volje raditi na "pozitivnom svercu",tj.svercati nasu robu i proizvode vani,u drugim drzavama...slobodno..samo dajte decki,zaradite Vi i donesite hrvatskoj ekonomiji i drzavi golde iz drugih zemalja.

MIslim da bi minimalna uplata trebala biti 0.5 golda,al da cujem Vas..sto vi..gradjani mislite?


Lijep pozdrav s Markovog trga...)
_______________________________
Vas Ivan Radman

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.