eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - Zapovijedik 6 GB

Go down

Svibanj 2009. - Zapovijedik 6 GB Empty Svibanj 2009. - Zapovijedik 6 GB

Postaj  InChY 25/5/2009, 20:18

Javljam se na natjecaj za zapovijednika 6 gb.Igram vec 3 mjeseca igru i poznajem pravila.
Od kad sam dosao za mene je HV bio dom,uvijek bez rijeci sam ispunjavao sve zadatke, sve naredbe i vojsku shvacam ozbiljno i odgovorno.
Tvorac sam svih avatara GB i filma o HV-u (koji mozete pogledati na youtubu link:https://www.youtube.com/watch?v=_PcWFGjJUXo) i to je dovoljan dokaz koliko volim HV i koliko sam spreman uloziti truda i volje u sto bolju organizaciju.
Sta se tice aktivnosti skoro pa cijeli dan mogu biti tu po par minuta tj jedino uvecer mogu biti cijelo vrijeme tako da u tome ne vidim nikakav problem.
Malo o meni.Roden sam 09.02.2009 - Day 447 of the New World u eHrvatskoj ponosan sam vlasnik novina (eHrvatski dizajn) i organizacije (eBanka prva privatana banaka u eHrvatskoj).Moj Strength je 7.075 i imam cin Captain jos par dana pa cu i po tom pitanju napredovati.Uvijek se zalazem za postenje i pravdu kako ovdije tako i u rl.Ako postanem zapovjednik 6 GB trudi cu se objasniti funkciju koju imaju u HV-u i biti prije svega jednostavan i posten kako prema pocetniku tako i prema starijem vojniku.


Unaprijed hvala vas gorancro
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.