eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozujak 2009. - Tko tu Koga...

Go down

Ozujak 2009. - Tko tu Koga... Empty Ozujak 2009. - Tko tu Koga...

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:32

Tko tu Koga...

Evo, ovo jutro eSrbija je napala Slavoniju, jednu od naše dvije najjače regije.
Naravno da je eHrvatska, uz pomoć negdje pola tuceta aktiviranih MPP-ova
odbila taj podmukli napad naših susjeda. Za nas je ovaj srpski napad bio lijepa
vježba za napad koji vjerojatno slijedi s naše strane. Sada, pitanje je zašto su eSrbi
nas napali, u potpuno bedastoj maniri...

Odgovor je veoma jednostavan. Ne samo da je Borkan onaj koji pokreće napade,
već se i on, sa svoje strane, lijepo okoristio i postao Srpski Hero(j). Doduše, taj
korak je vjerojatno koštao više od tih 5 golda, ali što se može, ne sumnjam da je
vrijedilo uloženog. Naravno, eHrvati, a da se neki drugi narodi i ne spominju, jednako
su herojski odbili taj korak naših susjeda. Naravno, brojni igrači su se pametno okoristili
i dobili experience i wellness, a ja im nemam ništa prigovoriti, već samo tužno uzdahnuti
na to što sam došao do računala dvadeset minuta prekasno da i ja u toj borbi sudjelujem.

A nisu se tim napadom okoristili samo eHrvati i naša vrla vlada, kao trening-poligonom,
već su se, prilično spremno, pridružili i eRumunji (drugi iza eHrvatske po napravljenom
damage-u), eUjedinjeno Kraljevstvo i druge zemlje s kojima imamo potpisan MPP. Eto,
da ne bi bilo da oni nisu mogli sudjelovati u ovome ratu i pobrati one, svima nam poznate,
dobrobiti eRata. [[Naravno, ne zaboravimo da su eHrvati uspjeli još više srozati blagajnu
eSrbije ovim vrlim korakom. Tih 276 golda koliko je ova bitka koštala nikako nije malo,
a pogotovo kada se pridoda originalna cijena počinjanja rata koja, koliko me izvori informacija
služe, nije vraćena eSrbiji.]] Evo, dobio sam informaciju da smo zapravo mi i platili ovaj napad. No, u svakom slučaju, profitiramo manje ovim napadom, ali očito golda imamo. eHrvati neće morati platiti puno manje ni da bi započeli bitku sa Vojvodinom,215 golda. Doduše, prošlo je 6 dana od zadnjeg izglasavanja da se presjednik Borkan maknes vlasti, što znači da imamo još samo 2 dana da napravimo pravu štetu eSrbiji i zauzmemo im regije bez prave bitke, a nekako mi se čini da će naši upravo to i napraviti. Neću sada
držati beskrajne polemike o dobru i zlu, ipak je tako najjednostavnije i najpovoljnije za
eHrvatsku vladu i narod.

Kao što sam već napomenuo, ovaj rat pogoduje i našim saveznicima eRumunjima, koji,
nekako mi se čini, imaju i poziciju, a vjerojatno i dobre volje da pokušaju i sami uzeti
komadić eSrbije. Naravno, sad su i ušli u rat sa istima, iako bitaka još nije bilo, tako da
je eSrbija pritisnuta s dvije strane. Naravno, eRumunji imaju puno većih neprijatelja nego
malu eSrbiju, ali i velik broj saveznika sa svih strana. Ovo sam već puno puta rekao, ali,
eto, ponavljam opet: Vidjet ćemo, s vremenom, što će se ovdje dogoditi.

Klynn,
Shark Paper
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.