eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - ***SASTAV NOVE VLADE***

2 posters

Go down

Lipanj 2009. - ***SASTAV NOVE VLADE*** Empty Lipanj 2009. - ***SASTAV NOVE VLADE***

Postaj  Dom Perignon 7/6/2009, 19:04

Dragi gradjani RH

Jos jednom Vam moram zahvaliti na ukazanom povjerenju na zadnjim predsjednickim izborima. Rezultat koji sam postigao nadmasio je moja skromna ocekivanja, ali to je zasigurno produkt rada, truda, pozitivnog vodjenja nase drzave, mene i mog tima, kako u premijerskom , tako i u predsjednickom mandatu.

Vjerujte mi da nije bilo lako, i da nista ne dolazi "preko noci".Odgovornost je velika,posla ima i previse, ne mogu pa se ne sjetiti jedne Robyeve izjave "Biti predsjednik nije neka fora...". I nje fora,vec posao koji oduzima mnoooogo vremena i za svaki potez koji napravite morate promisliti minimalno 4,5 puta prije konacne odluke.

Divim se i zahvaljujem mojim curama i deckima u timu,koji su uz sve obaveze stojicki podnijeli neargumentirana pljuvanja odredjenih clanova nase eZajednice.
Zahvaljujem svim gradjanima i oporbi koji su nam dali konstruktivne kritike, prijedloge za nove projekte,kao i pomogli svim novim igracima sa savjetima i donacijama.


Sastav nove Vlade i drzavne uprave:


-Ministar rada i socijalne skrbi-Croat4ever
-Doministar rada i socijalne skrbi-Dmitar Zvonimir II

-Ministar obrazovanja-Delboy1512

-Ministar obrane-Borkan
-Doministar obrane-Webstartm

-Ministrica vanjskih poslova-Atea

-Direktor HGK-Elessar1977

-Voditeljica HCK-Darcus

-Direktor Agencije za nekretnine RH-Tomislav Plese

-DIrektor Ureda za dijasporu-Junior Soprano
-Zamjenik direktora UZD-u-GP.1

-Direktor Narodne citaonice RH-Johhny Stulic

-Direktor Zavoda za zaposljavanje-Matrixcore

-Direktor Zavoda za zdravstvo-Darko Krams

-Direktor Ureda za dobrodoslicu-Kubotai

-Odnosi s javnoscu-Atea

-Dopredsjednik RH(premijer)-Damjan Grozni

-Predsjednik RH-Ivan Radman


Sva mjesta koja nisu u ovom popisu se trenutno popunjavaju te cete biti naknadno obavijesteni.

Cestitam svima i zelim Vam puno uspjeha u buducem radu.


IVAN RADMAN
Predsjednik RH

Dom Perignon

Broj postova : 48
Join date : 28.05.2009

[Vrh] Go down

Lipanj 2009. - ***SASTAV NOVE VLADE*** Empty Re: Lipanj 2009. - ***SASTAV NOVE VLADE***

Postaj  InChY 18/6/2009, 12:54

editirao
dodao mjesec i godinu
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.