eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - REFERENDUM O NAPADU NA eSRBIJU

Go down

Svibanj 2009. - REFERENDUM O NAPADU NA eSRBIJU Empty Svibanj 2009. - REFERENDUM O NAPADU NA eSRBIJU

Postaj  InChY 11/6/2009, 20:58

Dragi eHrvati i eHrvatice !

Nakon sto su nas besramno napali eMadjari prije nekoliko dana i nakon sto su nas po zna koji put napali i eSrbi otvaram referendum oko jednog kljucnog pitanja nase edomovine,a to je:

NAPAD ZA eSRBE.


Zasto napad na njih? pa jednostavno zato jer eHrvatima dosta njihove napuhanosti,a pogotovo njihovog predsjednika Lipeca,koji u svojoj rubrici Mr.Bean pokazuje i dokazuje da je "junak" bez pokrica,non-stop radi politiku prijetnji prema nama,dobija glasove na tome sto obecava rat protiv eHrvatske i kako on kaze "oslobodjenje" teritorija koje su nekada pripadale toj edrzavi koju trebamo izbrisati s mape eprebulike.
Taj Lipec je pokazao i dokazao da je velika kukavica,jer osim price nema djela,a pokusava dobit na popularnosti medju svojim egradjanima na konstantnom pritisku i prijatnjama prema eHrvatskoj i samo zbog nesposobne vlasti taj ekstremist uspijeva jos uvijek pisati gluposti preko novima.
A zasto napad pitat ce mnogi? Pa zato dragi moji egradjani sto su nakon zadnjeg teskog poraza u Raskoj dosta oslabljeni,jer im je njihov "financijer" i pomagac eMadjarska isto tako dobro porazen u sukobu s nama,a sad dobijaju lekciju i od eRumunja,pa i ostali saveznici tih kukavicnih eSrba su u losijom situaciji,ali naravno da to nije jedini razlog,ustvari jedini je razlog sto eHrvatima je vise dosta njihove politike,njihovih prijetnji,njihovog mentaliteta koji je prekipio,vrijeme je da se kaze DOSTA.

Nakon junacke akcije DANI GNJEVA gdje smo pokazali tim kukavicama da smo jaki,mocni,slozni i s mentalitetom pobjednika porazili smo ih u kratkim akcijama,ali opet smo stali,govorili su nam kreatori te akcije da nije cilj unistit eSrbe,da treba im pustit da se razviju,a mi koji smo slutili sve ovo smo molili da se osvoje i te dvije regije,koje su u medjuvremenu jace nego sto su bile tad,ali tad nas se nije slusalo,jer je cilj akcije DANI GNJEVA uspio,ali ja tvrdim da nije do kraja uspio - jer teritorij nije osvojen do kraja - a treba bit.

Po tko zna koji put ce me napadat i vlast i oporba sa nekim jeftinim argumentima da nije vrijeme za napada,da nije interes,da oni imaju previse saveznika,da ekonomski nije isplativo itd.ali sad ide odgovor svima koji su kontra napada na eSrbe:

1. EKONOMSKA ISPLATIVOST - sve kompanije koje proizvode oruzje,hranu,tickete,giftove itd ce raditi punom parom,sto znaci da cemo osvojit vise novaca u drzavnu blagajnu,a ljudi ce dobijat bolje placen posao i imat ce mogucnost da podignu wellness.eDrzava ce zivnuti u svakom pogledu i ako osvojimo te dvije regije,recimo Sumadija ima vrhunsku bolnicu,pa se tamo moze preselit veliki broj nasih igraca.

2.DOLAZAK NOVIH IGRACA - ovo je vrlo vazan podatak,eSrbi su se mobilizirali kroz "baby boom"novih igraca zbog tzv.proglasa Lipeca u totalni rat za osvajanje nasih teritorija,to isto vrijedi i za nas,mnogi nasi igraci su se ili zasitili igre ili im igra nije zanimljiva,pa to trebamo promjeniti,vratiti sve nase igrace iz emigracije i pokazati esvijetu da smo mi jedna od najjacih edrzava u erepublici,moramo siriti propagandu i napraviti sve da im damo zabavu koju zasluzuju,a to se jedino moze ako osvarimo ciljeve,a to je osvajanje - eSrbije.

3. MOCNA eDRZAVA - kako su u erepublici pukla dva velika saveza ATLANTIS i PEACE moramo se uz pomoc nasih velikih saveznika,a i jedne od najjacih edrzava u erepublici,povezati u novi savez koji bi trebao se oformit preko nasih saveznika koje imamo u erepublici i koje smo i mi preko ZDRUGA,HOS-a i drugih gradjana zaduzili,tu mislim svijezi primjer eSpanjolske i tako cemo postat edrzava sa jakim saveznicima gdje ce jedan dio tih saveznika doci u ta podrucja za obranu,a financijski nam mogu pomoc oko napada,kao sto eMadjari pomazu eSrbima oko resistence war u nasoj edrzavi.Mislim da uz pomoc i nasu snagu mozemo financirati rat koji je vise nego isplatim i sasvim je bespotrebno da nam netko prodaje price da nije vrijeme,a kad je gospodo vrijeme ako nije sad?

I zato pozivam sve politicare,sve eHrvate,sve eHrvatice,postenog predsjednika Ivana Radmana (koji mi je pomogao i ovom prilikom mu zahvaljuje),sve stranke i one postene clanove HDS-a da razmisle i daju glas za napad na eSrbe.

eHRVATSKI NARODE,NAPRAVIMO REFERENDUM I PETICIJU ZA NAPAD NA eSRBE I KONACNO RJESENJE TIH KUKAVICA,DAJTE SVOJ GLAS DA VIDIMO KOLIKO LJUDI ZELI NASU eDRZAVU JAKOM.

NE BUDITE KUKAVICE KAO LIPEC,NEGO GLASAJTE.

VRIJEME JE !


GLAS ZA JAKU,MOCNU,USPRAVNU eHRVATSKU !

ZDRAVI I VESELI BILI !

MOLIM VOTE.

AntonyCash
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.