eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - VOJVODINA PALA,PA STO?

Go down

Lipanj 2009. - VOJVODINA PALA,PA STO? Empty Lipanj 2009. - VOJVODINA PALA,PA STO?

Postaj  InChY 30/6/2009, 12:53

Dragi i postovani eHrvati !

Nakon duge jucerasnje borbe dogodilo se i to - izgubili smo jednu bitku u ratu s eMadjarima.Naravno citao sam natpise da smo izgubili bitku,a ne rat i tu ima istine,ali mene grozi pasivnost nasih saveznika kojima smo mi pomagali uvijek kad je trebalo i s kojima smo ostvarivali pobjede po svijetu,a sad sto smo dobili od tog saveza? Poraz u jednoj vrlo vaznoj bitki.

Politicke greske koje je napravio vrh HDS-a sada placa kompletni ehrvatski narod,pitanje je hoce li eMadjari stat sa Vojvodinom ili ce se okomiti na originalne teritorije eHrvatske,sto bi bila katastrofa kako za sve nas koji zivimo u ehrvatskoj,tako i za vlast koja je pokazala i dokazala da je - nesposobna do kraja.

Moramo poceti mjenjati taktiku i poceti,svidjelo se nekima ili ne,pregovarati sa eSrbima oko vracanja njihovih regija i ispravljanja stete sto je nastala prije nekoliko mjeseci,zato jer nam je prioritet zadrzati nas teritorij,jer ako cemo se oslonit na saveznike da nam pomazu kako su nam pomogli u ovoj bitki - onda mozemo odmah potpisati kapitulaciju bez borbi.

Dragi narode jeli imamo soluciju? Imali smo je,ali oni koji su pozivali na tu soluciju gadili su pametnjakovici iz vrha vlasti pokazujuci da su najpametniji i sad im takva politika lagano kuca na vrata i pokazuje da je njihova sposobnost vrlo losa i da nemaju pojma voditi drzavu,pa nek me sad demantiraju ako mogu i znaju.

Sve se moglo rjesiti,ali sada nemamo puno rjesenja osim pregovarati sa dojucerasnjim velikim neprijateljom.Uzmite trenutno dva problema koji imamo - eSrbi i eMadjari pa procjenite s kojima je bolje pregovarat,jer dragi moji sunarodnjaci zbog pasivne politike HDS-a mi vise nemamo opcija?

Netko pise da je izgubljena bitka,a ne rat.Onda vidim pise se da se poziva na jaci napad na eMadjarsku,ali rezultat dragi moji eHrvati svidjelo se to nama ili ne je isti,nemamo sanse i trebamo pregovarat da zastitimo nase originalne teritorije,za sve ostalo smo zakasnili jos prije 3 mjeseca kad se i dalo nesto napraviti.

A sad poruka vlasti da sad shvate situaciju u koju su nas doveli i krenu rjesavat probleme ako im je stalo do eHrvatske,a vama glasaci i ljudi koji volite eHrvatsku otrijeznite se i mjenjajte one koji su nesposobni.Ivane Radmane ne zelim govorit lose stvari protiv tebe,ali trebao si zrelije rjesavat ovu situaciju jer ipak imas iskustva,ali vjerovatno nemas dovoljno vremena.Nas najveci problem nisu ni eSrbi,ni eMadjari nego mi sami - dok god to ne shvatite nema nam buducnosti.


Pozdrav !

AntonyCash
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.