eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - .:: DIŠPET ::.

Go down

Lipanj 2009. - .:: DIŠPET ::. Empty Lipanj 2009. - .:: DIŠPET ::.

Postaj  InChY 30/6/2009, 13:27

Da, dosao je dan kad smo pretrpili prvi poraz, no ovaj poraz nosi i dozu zadovoljstva.
Ucinili smo sve da se obranimo od politickog TO no smatram da je bilo pretesko boriti se protiv PEACE-a. Ovo je bitka u kojoj se vodio rat izmedju PEACE-a i Hrvatske a ne, kako nasi susjedi kazu, Hrvatske i Srbije. Srbija je bila i ostat ce mala ikona u eSvijetu, za razliku od zemlje koja se takorekuc borila s jako malom podrskom svojih saveznika i ostvarila izuzetan rezultat.
Pokazali smo zajednistvo, toliko rijeci podrske, pripomoci...HVALA SVIMA VAMA KOJI STE DALI DIO SEBE U BORBI ZA BOLJE SUTRA.

Postavlja se pitanje zasto su velikim dijelom zakazale saveznicke drzave?
Pa ono sto u ovom trenutku mogu reci je da cu inzistirati da se sve zemlje sluzbeno
ocituju o ovoj akciji. Dakako, bit cu ljubazan i javno sve priopciti.

Kako dalje?
Hrvatska je "zamrznuta" narednih mj. dana, zemlja u kojoj ce se odvijati sve ono sto se
do sada odvijalo u Srbiji.
Veceras je zakazan sastanak na kojem ce se odluciti kojim putem ce HR krenuti u narednih mj. dana, na koji nacin kvalitetno iskoristiti ovu nedacu i vratiti se iz ove bitke jos veci i jaci.

Ovo je prilika da se ostvari sve ono o cemu se posljednjih tjedana samo pricalo i nista konkretno napravilo. Za takve poteze ne treba kriviti ni Vladu, ni Splicu, ni sve Vas...krivi smo svi sto se npr. nije napravila promocija a da ne govorim o ostalim stvarima.
Ono sto cemo prvo napraviti je sjesti i bistre glave razmisliti kako dalje, od kud krenuti.
ZAPAMTITE JEDNO, ovo nije vrijeme kad se trebamo raspadati, vrijeme kad se dogadjaju mnoga prepucavanja izmedju stranaka...BUDIMO ONAKVI KAKVI SMO BILI JUCER.

Veci dio Vas zna da sam u posljednjih mj. dana, zbog RL obveza, bio dvoklikas, vratio sam se odraditi ovu akciju zajedno s teamom ljudi, i iskreno mogu reci da se u meni pobudila velika zelja da se u potpunosti vratim eR. Zelim da se svi Vi tako osjecate, da danas ne bude dan pocetka
kraja, vec dan kad cete u sebe usaditi, kako mi Dalmatinci kazemo, dišpet.
Danas smo gubitnici, sutra smo pobjednici...


Ipak je ovo igra u kojoj treba znati casno podnijeti poraz i cestitati protivniku, pa stoga ja
ovom prilikom u svoje ime cestitam Madarskoj, Indoneziji, Italiji, Turskoj, Srbiji....sto su
uspjeli pobjediti eHrvatsku.
Sad zatvorite oci i zapitajte se kome ce ta jadna mala zemlja "zagorcavati" zivot ovih narednih
mjesec dana. Saznat cete uskoro...

EDIT: 17:25
Samo vi trolajte...toliko ste se uvukli saveznicima da vaš glas jedva dopire van.
Hrvati su slozan narod, nikad nismo nikog molili ni za sto niti smo ikad placali nekom da nam pomaze u borbi za Domovinu.
Vi samo mozete sanjati o tim vasim porivima velike srbije....ja vam mogu samo obecati da cu se svim silama boriti da dovrsimo ono sto je zapoceto akcijom Dani gnjeva.

Bog s Vama!!!
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.