eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolovoz 2009. - Bokijeva avantura III.dio (Akcija)

Go down

Kolovoz 2009. - Bokijeva avantura III.dio (Akcija) Empty Kolovoz 2009. - Bokijeva avantura III.dio (Akcija)

Postaj  Dalibor 29/8/2009, 23:10

Boki se u sumrak presetavao po parkiralistu cekajuci maloga Ivu da se pojavi.Dok je cekao mastao je o svojoj vlastitoj tvornici njemu najdrazih jurisnih puski ikju5,mastao je kako ce napokon postati veliki gazda,kako ce ga ljudi postovati i diviti se njegovom uspijehu.Zapalio je cigaretu kad je spazio Ivu.

Boki:Ej Ivo
Ivo:bok Boki
Ivo:Jesi spreman?
Boki:ja sam roden spreman-nasmija se Boki
Boki:jesi kupio sprej protiv ninđa?
Ivo:jesam bio sam jucer u Pevecu bilo na rasprodaji po 9,99kn
Boki:a jesam ti reko da ne kupujes taj-ljutitio Boki
Ivo:a kaj fali ovome?
Boki:kaj kaj fali,taj je podrijeklom iz Kine i ninđama nece nista biti jer su navikli na njega.Trebo si onaj iz Name kupiti kaj sam ti pokazivao onaj dan
Ivo:aj Boki smiri se,kaj panicaris i ovo ce biti dobro
Boki:ne nece biti
Ivo:da hoce
Boki:ne nece
Ivo:da hoce
Boki:Ivo aj dodi sim malo

Ivo se priblizi Bokiju a nas junak svom snagom opet potegne Ivu po malom mozgu

Ivo :au
Boki :kaj au reko sam ti da me ne zajebavas!
Ivo :ok ok moja greska
Boki :i bolje ti je
Ivo :ocemo vise?
Boki :ajde idemo i pazi na taj svoj jezik

Otisli su iza zgrade i usuljali se na mala vrata u HNB.Popeli su se do stepenica na prvi kat i zastali.Ivo je izvadio kartu i stavio si rudarsku kapu s baterijom na glavu,pravio se vazan pred Bokijem,htio mu je dat do znanja kako je sve dobro isplanirao i da nije zaboravio uzeti bateriju,stovise nabavio je kacigu.Boki ga je u cudu gledo al vise mu je bilo svejedno,bilo mu je bitno samo da sredi ninđe i da popali zlato i onda pravac Austrija.Krenuli su dalje hodnikom i uspijesno izbjegli sve prepreke,kad su napokon dosli do vratiju:

Ivo :evo to je to
Boki :jesi siguran?
Ivo: jesam sto posto
Boki :ok makni se sad ja nastupam

Boki se udaljio od vratiju i trznusi glavom unazad, sjurio se svom snagom u njih.U zgradi je odzvanjalo od udarca a Boki je iz prve provalio u prostoiju.Ivo je u nevjerici gledo s hodnika u mracnu sobu kad se odjedom pojavio Boki iz nje:

Boki :koji si ti supak-kaze ljutito Boki
Ivo :zasto?-u nevjerici i strahu je gledo Bokija
Boki :pa ovo je wc majmune
Ivo :kaj?
Boki :wc kaj neznas kaj je wc?
Boki :odi udi unutra da ti pokazem sta je wc,da znas za ubuduce-dosetao se Boki do Ive i primio ga za vrat i ugurao u wc.Ivo je naslutio sta ce se desiti i pokusao se istrugnuti Bokiju iz ruku al Boki je bio odvec snazan za tako malog kljakavog Ivu.Dosli su do skoljke a Boki je Ivinu glavu gurnuo u skoljku.Cula se buka iz wc-a i pustanje vode.Boki je sa smijeskom izasao van na hodnik dok je Ivo ponizeno hodao mokar iza njega.


Cetvrti i zadnji nastavak sljedi sutra........

Svaka slicnost sa stvarni osobama je sasvim slucajna i nenamjerna

EDIT:Malo se verzija prosirila na cetvrti nastavak Smile

Do citanja Vas eHrvatski dizajn
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.