eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolovoz 2009. - HRVATSKI PONOS I DUH POBJEDNIKA

Go down

Kolovoz 2009. - HRVATSKI PONOS I DUH POBJEDNIKA Empty Kolovoz 2009. - HRVATSKI PONOS I DUH POBJEDNIKA

Postaj  doki1919 1/9/2009, 12:00

Ljudi evo da i ja napišem jedan kratak članak...

Čestitam svima na junačkoj borbi!!! Svugdje nas je danas bilo!!! Kalifornija, Asturias, Slavonija....

Ova zadnja, nama najvažnija, OPET POBJEDA!!!!!

Ovaj napad je najopasniji bio do sad, saveznike skoro pa nismo imali, iako piše 11 MPP-a, svi su, pa i mi sami lupali po drugim jednako važnim bojištima.
Usprskos tome, skupili smo snage i vratili se kući obraniti i svoj pedalj zemlje!

Onaj pedalj za kog smo se zakleli da če ga skupo platit onaj ko ga misli uzet!!
Skupo plaćaju, a nisu ga još niti primirisali!!!!
Nek nastave. nek nastave s napadima, opet, i opet, ponovo i ponovo dočekat če ih HRVATSKI PONOS I DUH POBJEDNIKA, koji nikad nije trpio poraze!!!

Opet i opet, ponovo i ponovo, dokazivati čemo da če Hrvatska vojska i HOS prije "krepat' a ne molat'" i da nikad neče imat Slavoniju!!!

Ako je ikad i uzmu, ne trebaju sijat pšenicu, jer je sigurno neče žeti. neče dovoljno dugo biti tamo.

Al za to če trebati još mnooooogoooo golda iskrcat na Slavonske ravnice!!

Pozdravljam vas sve dragi moji igrači, ja sam umoran ka staro kljuse koje je trčalo maraton, idem leći...

doki1919

Broj postova : 57
Join date : 07.07.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.