eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rujan 2009. - SRAM ILI PONOS??

Go down

Rujan 2009. - SRAM ILI PONOS?? Empty Rujan 2009. - SRAM ILI PONOS??

Postaj  Dalibor 28/9/2009, 17:35

VOLIM HRVATSKU!
Zakletva:
„Svečano prisežem, da ču voliti i poštovati eHrvatsku, sve dok mi daje prilike da napredujem kao građanin i vojnik, da ću dati sve za nju ako ona meni da sve.
Prisežem, da ču se truditi i raditi, a zauzvrat ču biti ministar ili zapovjednik. Da ću tu istu eHrvatsku braniti do zadnjeg wellnesa, ako će mi ta ista eHrvatska plaćati tankovanje i davati oružje.
Još svečanije prisežem i obečavam, da ču biti uzoran vojnik, da ću čak i slušati legalno izabranog pedsjednika i zapovjednika, dok god budu po mom ukusu, i dok god budu radili onako kako mislim da trebaju raditi.
Prisežem, da sam od danas Hrvatski Vojnik, i da od danas, eHrvatska stoji meni na usluzi!!“


- Eto.. 10 mjeseci sam u eHrvatskoj, a da nisam bio svjestan kakvu eZakletvu sam trebao položiti kao Hrvatski Vojnik.
- 10 mjeseci, ja, kao zadnja budala pišem članke i sramotim se tu sa svojom naivnošću, misleći da su sve svađe i prepucavanja plod nekakvih nesporazuma, nesretnih slučajeva, što ja znam.
Misleći naivno, da nitkom od nas nije problem žrtvovati se za drugog igrača Hrvata, žrtvovati se za eHrvatsku, misleći svo ovo vrijeme da je nama cilj PROMOCIJA NAŠE DOMOVINE u svijetu, pokazati kakvi su Hrvati i za što su sposobni ostalim igračima iz cijelog svijeta.
Nemalo puta sam bio ponosan na naš potencijal, na naše igraće...

Da bi me danas bilo sram.
Da, sram.. Prvo, jer ja budala imam 35 godina i tu pišem budalaštine u koje nitko ne vjeruje. Te budalaštine se samo upotrebljavaju za dobit glas, ušićarit što novca, što li?
Da, sram me, što ja moram o tome pisati, a imam 35 godina, prošao rat u RL, prošao nemalo situacija u kojima sam imao potpuno pravo razočarati se u ovu državu, i onu u RL-u, i ovu tu.
Ali, usprskos razočaranjima, i tu i tamo, uvijek sam osječao ljubav za nju. Pripadnost. Obavezu.
I OPET BI SPREMAN STAO, SVOJ BI ŽIVOT DAO.. Poznat stih?
Kako ko, dragi moji, kako ko.. Nije meni žao što ispadam budala, meni je žao onih drugih.
Onih što su se vračali poslije rata iz Njemačke sa dobri automobilima i smijali se vršnjacima koji su ratovali, izgubili mnogo.. Kad ih pitaju: „Pa jesi lud, ZAŠTO?“
Tako i tu, kad ti se zasmije u facu, i kaže : „Ko ti je kriv da nemaš golda? Da nisi FM?“ „Odi u Rumunjsku, Grčku..“ „Ne bih ja ovo ima da sam se žrtvovao za eHrvatsku i nove igraće, Hrvatska se mora žrtvovati za mene..“

Ovo će bit dug članak, oprostite mi na tome, ali vrijeme je da vas upoznam s dešavanjima zadnjih dana.
- Prvo, dok sam razgovara s Borkanom, zadnju večer prije izbora, Borkan me pita, kakav je taj Croat4ever? Ja kažem zašto, pa bit će dobar, vidi mu ime  .. Ma znaš št je napravio? Potršio je 100.000 kuna danas, kaže da jepodijelio raw po firmama i plaće, i kupovao golde na MM..
ZADNJI DAN?? Pa je li reka po kojem tečaju, zašto? Ajde, dobro je da je kupova raw i podijelio plaće, HGK i HCK dosta troše, pa dok se ne snađeš nek ima u firmama..
„Punk, HGK i HCK ne rade. Zatvorili su ih jučer“ ... Popizdio sam, ko će vratit radnike, a trebamo imat na stocku barem 3 bolnice ako nas Mađari pregaze..
ZATVORITI HGK I HCK DVA DANA PRIJE KRAJA MANDATA?! I to sad kad je napokon pala cijena wooda? Kad sam pitao razlog za taj potez, bivši voditelj mi je reko da se njemu više ne radi, da on ne napreduje, i da je u dogovoru s predsjednikom C4E donio razumnu odluku da se zatvori.
Dva dana. Zanimljivo, dok su cijeli mjesec radili, onda je bilo isplativo, dva dana prije kraja mandata, najednom nije, a ovom se više ne radi. Odma mi je to ličilo na sabotažu, ali sam odlučio počekati, ne želim nikog napadati bez veze.. Čitajte dalje, sve će vam sjesti na svoje mjesto...

Izbori završeni, Borkan je novi Predsjednik eHrvatske. Postupak se zna, davanje passworda predsjedniku, i stavljanje na raspolaganje ako želiš nastavit raditi. Odmah nastaju problemi. Neki passwordi ne valjaju, neke je dobio, a neke nije dobio. Password od Ministarstva obrane pita od jednog igraća, koji mu odgovara da „On misli da predsjednik ne bi trebao dobiti pass od MO.“ „Također misli da je predsjednik budala ako stavi Želju za Ministra obrane.“ I ode iz chata, a ne da pass Borkanu. Podsječam, po našem ustavu, Predsjednik je vrhovni zapovjednik vojske. Al važnije je što neko misli..
Malo poslije, pitam Sucka prek Pm poruke nešto, a on mi javlja da mu se čini da je nestala q4 firma sa MO!! .... Ja ga umirujem, govorim mu možda je nesporazu, ajde vidit ćemo.. iako je i meni jasno da ovje nije nešto čisto.. uskoro stiže potvrda, firma vrijednosti 200 golda-UKRADENA!!!! Pass od MO ima SUCKO,MOGWAII,TRAKTOR-TOM i LLUX... pokušava se bacit sumnja na Splita, iako je i laiku jasno, ako se promijenio pass, ma koliko jednostavan bio, nije hakiran 95%.. zanimljivo, sve zanimljivije..

Jučer, dok čekamo odgovor od Admina, u vezi te firme, iako se ne nadam mnogo u vezi toga, novi šok! ŽELJA DAO OSTAVKU NA MJESTO MINISTRA OBRANE!?!?
Ovo mi je bio najveći šok! Pa to nam je bio glavni projekt, Želja je uskoro trebao prezentirati kako bi HV trebao izgledati i funkcionirati, i svi mi koji smo znali za taj plan, bili smo oduševljeni s njim..
Malo, samo malo bi se žrtvovali stariji igraći na račun bržeg napredovanja novijih.. uvelo bi se brže i bolje funkcioniranje s večom kontrolom protoka novca i slično...btw, tek se trebalo izaći s ti pred vojnike i zapovjednike i dogovoriti korake..
Odjednom, SVI. SVI ZAPOVJEDNICI DAJU OSTAVKE. Odvode dosta ljudi sa sobom, i svi odu u ELITE CRUSADERS, novu paravojnu jedinicu koju je otvorio= CROAT4EVER!!! Da vaš bivši predsjednik, dragi moji građani.. čovjeku se još ni „osušila“ Predsjednička medalja, a već radi kontra vojske kojomje zapovjedao prije dan-dva... Mnogi su otišli tamo, jer su se uhvatili ka miš na ljepilo na obećanje da če imati oružje lijepu plaću, i da će dobijati za tankovanje...
Nevjerovatno, neću ga ni pitati otkud mu novac za sve to.. Neću ni pitati te ljude, je li njima svakom posebno palo na pamet dati ostavku, ili je to neko organizirao, procijenite sami...
Oni, kao igraći, imaju potpuno pravo otići gdje im je bolje. Mogu i ratovati gdje god hoće, pa i protiv eHrvatske, nije me briga, ljubav prema nečemu što se zaove Hrvatska se ne može kupiti, ni dobiti, ili imaš ili nemaš. Ali kad se u isto vrijeme kad su otišli, dešavaju pljačke državne imovine, onda me briga.

Matematika i logika govore, ako se opljačkalo sad, pljačkalo se i prije? Ili neko postaje lopov na jedan dan, pa je opet lopov? Lopova stvara priika.
I još jedna firma, što je jedan igrać posudio HV-u, je dospijela u ruke Čelnika jedne stranke?

Da ne govorim, koiko je toga što ćemo tek otkriti??

Zašto se ovo dešava? Zato što je Borkan došao na vlast? Zato što je Želja postao ministar obrane?!'.. OVAKAV OTPOR sam doživio kad je Andycro preuzimao vlast.. Andy i Borkan su totalno suprotne osobe, ali ih obojicu smatram poštenima. Jel to razlog ovomu svemu?
SVI KOJI MISLE NAPUSTITI ZDRUG I HV, NEK DANAS SE JAVE KOKACHU; MOGWAIIU, Ili nekom od zapovjednika. Svi koji ne žele žrtvovati se za nas, nek idu. Svi kojima je važniji njihv mali klan od promviranja naše Hrvatske u svijetu, nek idu, nek promoviraju svoje ime. Sretno im bilo, Hrvati su koliko i mi.

Mi drugi možda jesmo budale, možda jesmo naivni, ali imamo nešto što se ne može kupiti. Naše veselje zbog pobjede će uvijek biti veće nego vaše, naša tuga zbog poraza će uvik biti dublja nego vaša.. Meni to vrijedi mnogo više nego moj imetak tu, nego moj čin ili što ja znam..
Pa nek nas ostane 20, nek bude, znat čemo što znaći tih 20 ljudi. Nečemo stati dok od HV-a ne napravimo ono što treba biti. HRVATSKA VOJSKA. Disciplirana, koja zna što joj je posao, i koja sluša svakog izabranog predsjednika, poštena i jaka, koja če se žrtvovati za slabije, da bi sama država bila jaća. I koja neće mjenjati ljude zato jer su u drugoj stranci, nego će mijenjati lopove i neradnike.

I ovim putem molim sve i svoje ime i ime predsjednika Borkana, sve stranke, sve ljude sve vojnike.. Nek nam se pridruže u stvaranju Hrvatske vojske kakvu svi želimo. Ovo sad nije borba među strankama ni klanovima, ovo je borba između ljudi i karaktera. Nemojte da vas sutra ovo dočeka ako vas narod izabere. Sad se borite za sebe.

Nekoliko puta se do sad odustajalo od ovoga.. ekipa je stvarala pizdarije, pa bi ljudi otišli, prestajali igrati, ili jednostavno se pravili da ništa ne vide..

Ja se samo nadam da ćemo uspjeti izgurati sve ovo, ali opet, nemamo šanse ako nemamo podršku velike večine.. svakog posebno molim nek gledaju svojim oćima, a ne očima svog stranačkog čelnika, zapovjednika, prijatelja ili što ja znam.. ono što vam mogu obečati, to je da čemo dati sve od sebe. Za par dana organiziramo OTVORENU SJEDNICU VLADE, u Hv čemo organizirati raspravu na forumu.., nema odustajanja. Ono što slijedi, neće biti potraga za iskusnim, nego poštenim ljudima. A sve igrače pozivam, nek iskreno u sebi otkriju što im je prioritet, bit će lakše njima, a i ostalima...

Nadam se da ču u drugom članku izaći sa svim imenima, sa svime što je pofalilo, i ostalim stvarima.. Vrijeme sastanka vlade čemo javit čim e dogovorimo..
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.