eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studeni 2009. - +++ ZASTO rocker-ma IMA MOJ GLAS ZA PREDSJEDNIKA +++

Go down

Studeni 2009. - +++ ZASTO rocker-ma IMA MOJ GLAS ZA PREDSJEDNIKA +++ Empty Studeni 2009. - +++ ZASTO rocker-ma IMA MOJ GLAS ZA PREDSJEDNIKA +++

Postaj  Dalibor 6/11/2009, 16:55

Razmišljam nešto, o našim predsjedničkim kandidatima. I „kao“ odlučijem se za kog ću glasati… Mislim, zar je stvarno potrebno toliko razmišljati??? Ovo pitanje postavljam samom sebi, ali i svima Vama. A odgovor je NARAVNO DA NE TREBA UBIJATI GLAVO OKO TOGA… Sva je jasno.

S jedne strane imamo kandidata aurelije the family guy a s druge rocker-ma.

O Aureliju neću pričati jer nema moju podršku, i ne želim se osvratati na to… no hoću reći, kako i sam naslov kaže, zašto ja glasam za rocker-ma

rocker-ma
Već pretpostavljate da je to kandidat koji ima moju punu potporu!
Pojavio se u igri 9.3.2008 godine. Kada masa od nas nije ni znala šta je eRepublik, a samim time ima i enormno znanje o samoj igri. Čovjek koji je prošao rad u vladinim uredima, bio, a još uvijek i je, premijer aktualnom predsjedniku BorKan-u, izuzetan vojnik, pripadnik Eden Military Corpses-a (EMC-a), sveprisutan na svim kanalima irca.
Stvarno mi je teško naći toliko puno riječi HVALE za rocker-ma, koliko ih on zaslužuje. Vrhunski ekonom, i vrhunski vojni strateg.
Čovjek koji će dobiti MOJ GLAS, a nadam se i VAŠ… Jer će nam tako naša eHrvatska nastaviti putem koju je BorKan započeo, i izvrsno vodio već 2 mjeseca.
To se vidi i iz sastava ljudi u vladi koje rocker-ma ima!!!! Što možete vidjeti ako kliknete OVDJE – PREDSJEDNICKA KANDIDATURA Rocker-ma

Toliko od mene, za sad. i dobro razmislite šta želite od Vašeg budućeg predsjednika!!
.
Srdačan pozdrav
elessar1977
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.