eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studeni 2009 - SRBI, TRPITE POSLJEDICE I GLAVU GORE :)

Go down

Studeni 2009 - SRBI, TRPITE POSLJEDICE I GLAVU GORE :) Empty Studeni 2009 - SRBI, TRPITE POSLJEDICE I GLAVU GORE :)

Postaj  Zerocool12 28/12/2009, 01:18

Samo kratko, časna pionirska...


Da smo koji slučajem, ponavljam, kojim slučajem izgubili koju regiju jućer, recite mi koliko biste nas zafrkavali i rugali nam se? Ja mislim da bi bilo oko 5000 članaka vaših gdje nam nabijate na nos poraz!

Zato trpite. To su posljedice. Osim praznih banaka po eSvijetu, to su najgore posljedice.

Ko krene u takvu ofanzivu, mora biti spreman na ruganje ako ne uspije.

Po neznam koji put vam čestitam, jaki ste, čestitam i Mađarima, čestitam cijelom ex-peaceu na takoj masovnoj ofenzivi i spremnosti da se potroši toliki gold za glavni cilj- eHrvatsku.

Vjerujte mi, ali to me čini ponosnim. Da smo toliko važni Smile)

A posebno sam ponosan na Eden zemlje, kako se bore za nas, pa i po cijenu svojih teritorija. Zašto? Zato što znaju da će te teritorije vratiti brzo. A savez s Hrvatskom njima znači mnogo, to pokazuju svaki put.

kao što i ex-peaceovim zemljama znaći savez sa Srbijom. Toliko pomoči, toliko žrtvovanih golda, možete poput nas biti ponosni na to!

Barem se oko nas vrti sve Smile

E, sad, na ono što ne možete biti ponosni, to je da ste i ovaj put izgubili, kao i Mađari. Izabrali ste najgori trenutak za Eden, uložili ste više nego ikad., i stvarno iznenađujuće, niste uspjeli. Ponovo.
neznam, stvarno neznam što vam još fali. Pa niti u produžetke niste ušli. Znači još za 40 % morate pojačati napad.. Možda da doslovno napadnete cijeli svijet?!

A onda, ako i uspijete sve to, sutra to morate ponoviti. pa opet. pa opet. Pa opet. pa opet.
Možete li to? Zar stvarno mislite, da u kontranapadu imate ikakve šanse zadržati tu teritoriju više od jednog dana? pa napadali bi vas sa svim MPP-ovima na vas ili Mađare same!!

Neznam, vi očito imate plan. Vidjet čemo kakav je Wink

Do tada, super bitka, čestitke svima. I preporučujem da nađete nekog "lakšeg" protivnika. Rumunjsku ili Bosnu na primjer. Ili ipak mi se čini da će t obiti - BUGARSKA.

Pozdravite mi LIPECA. Ono što je on jučer napravio, na tu foru more pasti samo dijete od 13 godina. Ali mi je dao do znanja da se više stvarno ne trebaju birati sredstva između nas. Od svakog sam to očekivao, od njega nisam.

zato, trpite malo ruganja, ja se nadam da će to sve biti u granicama. Ne valja se puno rugati, kako vi kažete, u Pobjedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi.

Slažem se.

ALI, ZA BOGA MILOGA, PRESTANITE SLAVITI DOK TRAJE BITKA!!!

Pil ste nam krv 24 sata, sad ćemo mi vama 48,i onda sve po starom... pripremamo se za sljedeći put!!

Zato, donirajte u HNB, sljedeći put će biti bolje, u to uopće ne sumnjam! Samo, opet neće biti dovoljno Smile

Zerocool12

Broj postova : 73
Join date : 28.10.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.