eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - HDS - Najbolje iz 2009 godine by Gorancro

Go down

Sijecanj 2010. - HDS - Najbolje iz 2009 godine by Gorancro Empty Sijecanj 2010. - HDS - Najbolje iz 2009 godine by Gorancro

Postaj  moretousic 12/1/2010, 01:05

Najbolje iz 2009 godine by Gorancro

Postovane eHrvatice i eHrvati kao prvo zelim Vam sretnu novu s zakasnjenjem al kako se ono kaze nikad za nista nije kasno.Malo sam preso na dva klika, ipak je dosla rl beba u rl zivot Very Happy

Evo da Vas podsjetim i na koji moj clanak koji je nekako obiljezio moju novinarsku karijeru u 2009 godini.Sjednite uzmite kokice i uzivajte u dva vrhunska niskobudetna filma u produkciji eHrvatskog dizajna Very Happy

Prvi film ****Uzivo iz eSrpskog bunkera****" je pokupio dva Oskara.Prvi Oskar je otiso za glazbu iz filma (uzicko kolo) a druga za odlicnu glumu statista.Kriticari su bili odusevljeni pricom te je film pokupio vise nego odlicne kritike kod eHrvatskih gradana.Radnja se odvija u bunkeru negdje u eSrbiji poslje treceg uzaludnog napada na eHrvatsku, te prati patnju i bol eSrpskih vojnika i zapovijednika.U prvom tijednu prikazivanja film je zaradio nesto malo manje od 1000 golda Very Happy lol

https://www.youtube.com/watch?v=YGqIGsu26Uk

---------------------------------------- ---------------------------------------- -----------------------------

Drugi veliki hit tvornice eHrvatski dizajn je "Web & Atea", film prozet osijecajem,ljubavi borbe zla i dobra.Isto tako film je nagraden s tri oskara (muska i zenska glavna uloga Very Happy ) i rezija.Prvi tijedan prikazivanja donio je ogromnu zaradu od 10000000 golda Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=kzsKFIbYMwk

---------------------------------------- ---------------------------------------- -----------------------------

Isto tako u 2009 godini imali smo i par hitova od solo pa do prve zajednicke pjesme Hrvatskog Band Aida,pa prisjetimo ih se:

Webstartm:Svakog dana se logiram na tebe
Sucko:Citam vjesti, brojim komentare
Atea:Nemir je u srcima, a ljubav u nama
dSoKe:Ima samo jedna istina
THM:Svaku pljucu cuvam za tebe
BBB:Kamen puca pjesma putuje
Brijach:Tisuću generala noćas ne spava
Sime:Cijeli eden je sada sa nama.


Moja domovina, moja domovina,
Ima snagu zlatnog Q-a,
Ima oči boje mora,
Moja zemlja eHrvatska.


BorKan:Vratit ću se moram doći, tu je moj dom,
Zelja:Moje pljuce, moji goldi.
Darthz:Novi dan se budi kao sreća osvaja
Ti si tu sa nama.

Hrvatski Band Aid

---------------------------------------- ---------------------------------------- ------------

Pjesma o Gosi

Ja, Sime i Goso, mamurni od jucer
Pijemo Radensku i kavu ispred moje kuce
Gledamo parove, ono jedinicu, nulu il' dvicu
Pricamo o prikazama, spremamo se u kladionicu
Kad vidimo trci Srbin nosi golde iz HNB-a
Goso se trznu i rece "neki srbin golde krade"
Ma reko' nije srbin, ovaj k'o da je iz EDENA-a
Da nije tip da mi javi za napad na eMadare
Goso skide odijelo, ispod odijela je kimono
Crni pojas, treci DAN, stade na cestu Goso sam
Ovu stvar malo ljudi znade
Al' Goso je Brucee Lee-u bio sparing partner (matere mi)
On pogleda srbina, rece mu "ostavi golde"
Ostavi dok te nije udarila "smrtonosna pesnica"
Srbin se usr'o, ostavi on golde brzo
Ja se sa Lukom derem "udri ga Goso, mater mu jebem"
srbin izvadi pare "Mister Goso, pusci me brate"
Goso ga pogleda i rece "necu dijamante"
Pokat'o mu karate, ne moz's Gosu kupit'
Par Shaolin-poteza mu ovaj mor'o uputit'
Svezasmo srbina, vratili u HNB golde
Nasli BorKana svezanog i doboga zahvalnog
Kaze BorKan "Goso fala, stvar nije mala"
"Reci sto god treba" kaze Goso "Ljudi de ba"
"Ne treba nista, zurim se" Goso se obavezno sjeti
"Cuvaj se Gorane" i Goso odleti...

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---

Pismo sv.Nikoli

Kad eRepom nocas prodes,
zaviri u acc moj.
U avatar nalašteni
tiho stavi poklon svoj.
Q4,Q5 wep ti stavi,
voli te tvoj drugar mali.
Jos sam general,
a FM bi zelio biti,
pa cu uz wep brzo,
do toga stici.
Stavi i golda par,
jer bez kuce,
nece mi ni jedna dat.
Ne mogu te cekat vise
jer mi oci sklapa san.
Za dar hvala! I jos nesto:
Cestitam ti imendan!

------------------------------------------- ---------------------------------------- ------------

Bilo je tu i intervjua (Lipec,Webstartm itd) ,virtualne novine,clanak koji sam s gustom napisao "Uzivo s eTrga" na dan kad smo dobili putovnice Very Happy a najdrazi moj clanak (steta sto sam ga obrisao) je za 1.aprilililili kad sam uspio napraviti metez medu eHrvatskim gradanima.Bilo je svacega i dobrog i loseg,(osnivanje prve eHrvatske banke,osnivanje VP-a,prve virtualne novine) neki me zovu EPIC FAIL gorancro zbog VP-a al nedam ja svoj VP bilo je ljepo dok je trajalo ali svi smo svjesni zbog cega je i ta prica trebala zavrsiti.Za kraj zelim Vam puno uspijeha u 2010 godini,puno
ratova,pobjeda,evijencanja,ebebi.promidžbi,mucki,kompanija,golda,kuna te da se eHrvatska prositi pa barem do eSpanjolske.

Pozdrav i do citanja Vas eHrvatski dizajn.

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.