eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - Službeni kandidat za predsjednika HLD-a

Go down

Sijecanj 2010. - Službeni kandidat za predsjednika HLD-a Empty Sijecanj 2010. - Službeni kandidat za predsjednika HLD-a

Postaj  moretousic 15/1/2010, 06:07

Službeni kandidat za predsjednika HLD-a

obrazek


obrazek

Zerocool12 je izabran za službenog kandidata za predsjednika HLD stranke. Molimo sve članove da glasaju za njega na sljedećim stranačkim izborima, sutra 15. siječnja, te da na taj način spriječe pokušaj TO-a stranke. Sada cu iznjeti njegovu kandidaturu i budući sastav vodstva stranke.

obrazek

Ja sam Zerocool12 i u erepublik sam ušao dana 16.10.2009. (Day 696 Of The New World).

Za eRepublik sam saznao na Bugovom forumu u temi erepublik pa sam se odlučio prijaviti da i sam provjerim kako o izgleda.

Na početku nisam imao pojma o ničemu u eRepubliku, ali sam naletio na pozivnicu HLD stranke , te se priključio HLD stranci i mnogi su mi tamo pomogli da naučim nešto više o eRepubliku i da budem pravi egrađanin.

Ova stranka me počela zanimati, pa sam se polako uključivao u rad stranke i pomagao članovima stranke u raznim poslovima.

Tako sam dospio u projekt eČitaonice (https://ehnc.forumhr.com/) , to je projekt u kojem se skupljaju članci svih novina koje su utjecale i pridonjele razvitku naše eDomovine.

Oduvjek vjerujem kako je svaki član jednako vrijedan. Ne vjerujem u vladavinu jednog čovjeka, već vladavinu više ljudi kroz zajedništvo, jer kako ide pjesma : „Kad se male ruke slože , sve se može…“ , a što bi tek bilo da se slože i male i velike ruke Smile.

Potruditi ću se da će za vrijeme mog mandata više naših kandidata uđe u kongres, jer stvarno imamo mnogo sposobnih ljudi koji mogu puno napraviti za razvitak eHrvatske, samo im treba dati priliku.

Ima jedna rečenica koja me dobro opisuje : „Jest da sam mlad, ali sam član HLD-a.“Smile


STRANAČKE FUNKCIJE :


Podpredsjednici stranke : Dino_Zippo , Ahileus i Gabiadiae


Tajništvo HLD-a : Silver_Fishy


Blagajništvo HLD-a : Kachaa


Voditelji izbora : Dino_zippo i Mr Dalibor


Glasnogovornik HLD-a : Gabiadiae , Melkior Tresic


Ured za dobrodošlicu : Mali_Patuljak


Mladež HLD-a : Marculius


HLD Caritas : Buic Brutus


I za kraj, hvala svima koji su me podržali , i potrudit ću se da opravdam Vaše povjerenje.

obrazek

ČLANOVI HLD-A GLASAJTE ZA ZEROCOOL-A JER JE ON JEDINI SLUŽBENI KANDIDAT I NE NASJEDAJTE NA NEKE DRUGE MEDIJSKE PRITISKE

Glasnogovornik HLD-a: Gabiadiae

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.