eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - Zdrug goldi q5 weponi plaće

Go down

Sijecanj 2010. - Zdrug goldi q5 weponi plaće Empty Sijecanj 2010. - Zdrug goldi q5 weponi plaće

Postaj  moretousic 15/1/2010, 07:50

Zdrug goldi q5 weponi plaće

Marabus 6 minutes ago

Prestanite financirati vojsku u kojoj radnici dobivaju i weapon i placu kao na trzistu !!! Vojnik ako dobiva weapon mora raditi za 1kn !!!
________________________________________ __________

wirelesss 15 hours ago

walter ok ali mi samo reci ako smijes jel dobijete golde od države kad tenkate?
_________________________________________ __________


Ovo su samo neke od besmislica i zabluda o HV-u.

Stvarno nisam imao namjeru pisati danas ikakav članak ali ne mogu gledati ovakve gluposti neistine podmetanja i laži.
Bit ću kratak.

Hrvatska vojska ne radi za tržišne plaće brigade rade za 15 kuna dnevno svejedno koji su skil radnici, dobijaju wep i karte ovisno o bitci.
Zdrug isto radi za siću tj Field Maršali rade za 10ak kuna samo da bi održavali wellnes i da ne bi bili previše na grbači državnoj.

Oružje se dobija u ovisnosti od važnosti bitke, znači brigade koje u prosjeku imaju manji strenhgt od Zdruga dobijaju obično neku kombinaciju q3 q2 i q1 oružja.

Zdrug dobija q3 wep q4 ili q5 se dijeli u iznimno rijetkim sitacijama jer je skup i treba puno vremena da ga se napravi.

Nitko u Zdrugu ne dobija golde za Lanu niti golde za tenkanje!

Kada se nekog tenka onda se tenkaju ljudi koji udaraju preko 400 ili čak i više jer se jednostavno ne isplati tenkat slabije ljude. I to se prvo gleda tenkat neke koji imaju npr svoj wep.

A što je najgore od svega gore navedene besmislice i laži dolaze od ljudi koji nusu u HV-u.
Odakle vam obraz pričati o nečemu o čemu očito pojma nemate?

Evo ja sam javno rekao kako se radi u HV-u pa ako lažem nek me demantira netko od pripadnika HV-a

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.