eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljača 2010. - Kandidatura za predsjednika HLDa

Go down

Veljača 2010. - Kandidatura za predsjednika HLDa Empty Veljača 2010. - Kandidatura za predsjednika HLDa

Postaj  nofx_ivan 9/3/2010, 00:33

Dragi kolege i kolegice, dragi Hrvati i Hrvatice!

Jučer sam razgovarao sa stranačkim kolegama i odlučio sam se po treći put (ne uzastopno) kandidirati za predsjednika HLD-a.

Odluka nije donesena na brzinu, već sam o njoj dugo razmišljao i prije samog jučerašnjeg razgovora. Naime, moje obaveze na fakultetu su za mjesec veljaču gotove 12.2. (Petak), a u punu online spremu se vraćam 14. (Nedjelja).

E sad, zašto baš ja predsjednik HLD-a?
Osim činjenice da imam dosta iskustava u političkim dužnostima, volio bih ponovno dići HLD u sam vrh političkog života, na mjesto koje zaslužuju, a to je rame uz rame HSPu i HDSu. Također, u idućih mjesec dana bih volio da iz naših redova iznikne kvalitetan predsjednik, koji će biti spreman prihvatiti bilo kakav izazov, riješiti sve probleme i nastaviti voditi eHrvatsku u smjeru jedne od najvažnijih (jedna od najjačih već jesmo) europskih država.

E sad sigurno mislite, pusta obećanja...
Oni koji me se sjećaju (a takvih je valjda sve manje i manje) u eHrvatskoj sam od početka, štoviše na Novom Svijetu sam od vremena kad eHrvatska nije bila ni u planovima. Ali, vratimo se na početak priče o eHrvatskoj... Kada je trebalo pokretati poslove, obrazovati ljude, ustabiliti eHrvatsku kao gospodarsku i vojnu silu, i ja sam dao svoj mali doprinos razvoju naše domovine. Nije to bilo nešto posebno, ali evo, Hrvatska je još tu, a wiki je više-manje točno preveden na hrvatski jezik.

No dobro, što vam to sve znači? Pa znači da sam iznimno uporan jer sam postao najmlađi sysop na wikiju (svega u par mjeseci), znači da me baš ne mogu spriječiti neki ljudi koji misle da su Hrvati slabi i glupi (neki su se iznenadilo koliko smo zajebani), tako da i dalje mislim ići u tom smjeru. A taj smjer je, ako još niste shvatili, da eHrvatska postane najmoćnijom državom Novog Svijeta.

Što planiram uraditi u HLDu?
1. Aktivirati čim više ljudi unutar stranke za rad ne samo u HLDu, već i na nacionalnoj razini
2. Zbog veličine stranke napraviti upravni odbor od 7 članova (Predsjednik, dopredsjednik i 5 članova koje odabiru članovi stranke) koji će donositi brže i efikasnije odluke potrebne za razvoj stranke
3. Postaviti HLD na solidno treće mjesto i osvojiti minimalno 4 mjesta u Kongresu

Što planiram uraditi u Hrvatskoj?
Prvo da vam odmah kažem - NEĆU SE KANDIDIRATI ZA PREDSJEDNIKA DRŽAVE. Mnogi su pitali, štoviše zagušili mi PM tim pitanjem, ali nažalost, toliko vremena (25 sati dnevno) ne mogu izdvajati. Ono što planiram uraditi je:
1. Pod hitno smanjiti broj stranaka na maksimalno 7 RH stranaka i to ujedinjenjem u već postojeće veće stranke (ne nužno HLD) ili jednostavnim raspuštanjem stranaka, ovisno što i ako se uopće dogovorim s tim predsjednicima stranaka
2. Početi educirati ljude da bacanje 40 golda samo da postanu predsjednici stranke je totalna glupost koja ne da služi ničemu, već bi se tih 40 golda moglo na 10 puta bolji način utrošiti.
3. Nastaviti s programima HLDa koji već mjesecima služe na korist građana eHrvatske.

Evo, ovo je ukratko moja kandidatura, u nedjelju ću objaviti i kompletnu listu osoblja koje će raditi u mom HLD timu

Hvala Vam na čitanju, i nadam se da ćete me podržati u mojem povratku na političku scenu,

AndyCro

nofx_ivan

Broj postova : 72
Join date : 08.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.