eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ožujak 2010. - ODUSTAJEŠ OD IGRE I VIŠE TE NIŠTA NE MOŽE NATJERATI DA OSTANEŠ??? SI SIGURAN?

Go down

Ožujak 2010. - ODUSTAJEŠ OD IGRE I VIŠE TE NIŠTA NE MOŽE NATJERATI DA OSTANEŠ??? SI SIGURAN? Empty Ožujak 2010. - ODUSTAJEŠ OD IGRE I VIŠE TE NIŠTA NE MOŽE NATJERATI DA OSTANEŠ??? SI SIGURAN?

Postaj  nofx_ivan 16/3/2010, 18:05

OBAVEZAN VOTE! (UKOLIKO I DALJE ŽELIŠ ODUSTATI, PROČITAJ KRAJ!!!)

Dragi građanine kojem je dosta ove igre!

Znam, dosadno je, nema akcije, nema golotinje, ne možeš zaraditi hrpu golda, a bez njega si nitko i ništa...

AJMO TO PROMIJENITI! Barem što se tiče akcije, s golotinjom ti ne mogu pomoći, iako ti mogu dati par dobrih linkova! Very Happy

Ako ti je toliko dosadno ovdje da zbilja razmišljaš o odustajanju, lijepo mi se javi i poslati ćemo te na tajnu akciju u Ultra Super Top Secret Tajnu Službu i postat ćeš - DUH, specijalni operativac navedene službe.

KAKVU TAJNU AKCIJU?
To nitko ne zna, a niti ti nećeš doznati do određenog dana.

TKO FINANCIRA OVO?
Nitko drugi osim mene. Ako netko želi uložiti, moj acc uvijek prihvaća donacije. Wink

ZA KOGA ĆEMO OPERIRATI?
Samo za dobrobit eHR, te eventualno tu i tamo, ako se zalomi za potrebe pojedinaca i EDENa, ali nikad protiv interesa eHR

GDJE ĆEMO OPERIRATI?
U 95 % slučajeva u inozemstvu, a onih 5 % u HR samo u iznimnim slučajevima (TO i antiTO akcije)

OK, MENI SE OVO SVIĐA, KAJ MORAM NAPRAVITI?
Lijepo pošalji PM na MOJ ACC sa slijedećim podacima:
eLokacija, koliko para imaš (primarno gold i kune, a ako imate još neke valute puno, napišite), vašu online dostupnost (kada ste online najčešće) i čekajte daljna uputstva. Wink

KOLIKA JE PLAĆA?
Nema plaće za sada, ovo je PROBNI PERIOD. Za sada uživate u činjenici da ste DUH. Wink

OK, MENE TO UOPĆE NE PRIVLAČI I SUTRA ĆU ODUSTATI!!!

Ukoliko te niti ovo ne može privući, i tvoja odluka za odustajanje je konačna, javi mi se bar da ti dam zadatak gdje možeš nešto promijeniti za dobrobit naše eDomovine i to samom svojom pristnošću! Kao i gore, pošalji mi PM natpisa: odustajem, nije ovo za mene, sa svojom eLokaciju, levelom, kada si online dostupan i čekaj daljnja upustva.

Evo, ovo je u nadi da još malo eHrvata razbudim i pomognem eDomovini. Uskoro slijedi, barem se nadam, još projekata!

Vaš andycro

nofx_ivan

Broj postova : 72
Join date : 08.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.