eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2010. - DOKLE VISE OVAKO? - II dio

Go down

Lipanj 2010. - DOKLE VISE OVAKO? - II dio Empty Lipanj 2010. - DOKLE VISE OVAKO? - II dio

Postaj  tajnoime 5/6/2010, 18:43

Drage eHrvatice i eHrvati vec vidim da ce clanak DOKLE VISE OVAKO biti zesca trilogija, ustvari mozda bi pravi naslov bio Ispovijest jednog vojnika ili mozda BLIZI SE KRAJ.Uglavnom da ne dulji zelim se javno osvrnuti DA SVI VIDE sto se desavalo u MORHU i kakve oni sigurnosne mijere imaju a sve zbog jednog DECAKA po imenu Lord Marlock.

Lord Marlock navodi:

ne znam o čemu je riječ, ali mi je žao što nemam log razgovora tebe sa jednim likom koji vas je upozorio da imate špijuna u svojim redovima. pa da vide ljudi tvoju narav XD XD

Naravno nemoras imati MarloČe logove i ss da ja nesto potvrdim sto sam rekao a sad ono o cemu se ustvari radi (cista blamaza).
eSrpski navodni spijun po imenu Atomski mrav u VP je dosao na nagovor jednog naseg clana, znaci nije se prijavio niti ispunio prijavnicu.Taj clan si je bio ok s doticnom gospodicnom i samo zbog cinjenie da je eSrpkinja i da od VP-a nema sto saznati, dao sam blagoslov da slobodno bude clan i da slobodno ponosno nosi avatar VP-a.To sto ste VI gospodo draga umislili da mi imamo spijuna u nasim redovima je bila totalno glupost te da niste onako ostro reagirali nego kulturno pitali sto ona to radi kod nas, znali bi da atomski mrav nije spijun i da od nas nema sto saznati.To sto Vama neki balavci koji nemaju pojma o zivotu a kamoli o navodnim spijunima obavljaju takve stvari to ste si sami krivi.Jeda pristojan PM jedan pristojan odgovor nebi Vas stajao sramote koju ste si sami prisili.

A sad malo o sigurnosti podataka u MORHU

Kad sam dosao na poziciju zamjenika zapovijednika 5 GB, podijelili ste samnom MORHOV dokumenat o svim akcijama,broju vojnika,ukupnom DMG-u,akcijama u eIndoneziji,tankanju ZDRUGOVACA i crnoj listi koju ste napravili kad se osnovao HOS.Na crnoj listi su se nalazili vec spomenuti HOS-ovci te neki eSrpski igraci.Jako ljepo od Vas gospodo sto ste to podijelili samnom ali nakon moga odlaska iz MORH-a ja sam jos mjesecima imao uvid u sve te dokumente a samo me trebalo maknuti s liste, koji apsurd i glupost nositelja liste!!! Tek na moje upozorenje poslje (cca 8 mjeseci) da kakva ste Vi to organizacija, tek tada ste mi zabranili pristup dokumentima tako da toliko o tome kako ste Vi savrseni,posteni i radisni momci.

Mislim da sam za ovaj puta dosta rekao, tko zna mozda u sljedecem broju navedem tko je digao sve one mulltije i osigurao Apachu pobijedu na famoznim izborima u tri ujutro hm tko zna a Vi mene samo vucite za jezik i pljujte koliko god zelite i hocete jer ISTINA JE MALO DRUGACIJA.Strpljivo sam do sad uvijek sutio i skupljao podatke bas za ovakve trenutke al sad je dosta Very Happy

Jos jedna misao za kraj:

TKO TEBE KAMENOM, TI NJEGA CIGLOM


AAAJJJMMMOOOOOO

VP RULZ Very Happy
Pozdraw bivsim VP-ovcima ma gdije god bili Wink

EDIT: krivo sam se ovdije izrazio Strpljivo sam do sad uvijek sutio i skupljao podatke bas za ovakve trenutke al sad je dosta Very Happy ustvari sam zelio reci da nemam logove i ss svega toga nego svijedoke koji ce sve ovo potvrditi heheh koji sam ja njab Very Happy

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.