eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozujak 2010. - Novi Rat

Go down

Ozujak 2010. - Novi Rat Empty Ozujak 2010. - Novi Rat

Postaj  nofx_ivan 16/3/2010, 19:57

Jučer sam nakon cugopola došao doma i mogao sam vidjeti novi napad naše eHrvatske....ali nisam, jer sam se napio ko svinja i jedva sam se odradio work i train.
No s novim jutrom uvjerio sam se da smo stvarno napali Slovence i aktivirali njihove MPP-ove. Pozitivna stvar je da su i ePoljaci napali Slovence i time je ovaj napad dobio puno više izgleda za uspjeh.
Šteta što prije nije došao Poljak na mjesto predsjednika u eAustriji pa bi mi već sad bili u Europi...

Ozujak 2010. - Novi Rat _44728571_polska_getty

Ovako, Apači tvrdi da ima neki master plan koji je usavršio s EDEN-om i trebamo mu vjerovati. Hoće li taj plan uspjeti zavisi o samom planu, Phonixu i o nama naravno.
Zato ću umjesto standardne analize kratko podijeliti cijelu akciju na par točaka :

1. eSloveniju moramo izbrisati s mape - ne zato što ih ne volimo, nego zato jer smo aktivirali 4 MPP-a protiv njih koji bi nas mogli uništiti jednog dana ako mi ne uništimo eSloveniju.
Zato već u ovoj početnoj fazi rata izvadite neke jake pljuce i raspalite po Janezima !

2. Kada i ako dođemo na granicu s ePoljskom na red stupa taj čuveni plan i masovno swapanje regija. Osim što možete pokušati osvojiti neku BH medalju, u ovoj fazi rata više ne možete previše učiniti. Mi ćemo polako swapati regije, Phoenix će nam dizati RW-ove i blokirat te će se sve svesti na dobar tajming. Ovo vrijeme preporučam za obnovu zaliha oružja i novaca za 3. fazu.

3. Kad naposlijetku dođemo do Hellokittya i Lionkinga sljedi nam opet teška borba kad ćemo otvoriti ovaj i ovaj rat gdje ćemo se mi boriti protiv samih Srba i Mađara s većinom EDEN-a uz nas. No napadat ćemo njihove strašno jake utvrde koje će svim snagama čuvati cijeli Phoenix pa će i ova borba biti jako teška i skupa.

No ako pobijedimo, Phoenix će doživjeti strašan udarac i EDEN će biti "na konju". Usput, i ja bih mogao malo osiromašiti zbog svog obećanja, no opet sumnjam da će ovaj plan tako brzo uspijeti.

Eto nadam se da sada imate širu sliku o ovom ratu. Pratite naredbe našeg Ministarstva Obrane i dajte sve od sebe da ovo uspije.

Sretno i živjeli !

nofx_ivan

Broj postova : 72
Join date : 08.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.