eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2010. - 849

Go down

Travanj 2010. - 849 Empty Travanj 2010. - 849

Postaj  retrodevil 18/4/2010, 00:40

Pratim, veselim se, grizem nokte, nerviram se, odem spavati.
Otprilike tako je to bilo jučer. Na žalost, po drugi puta sam izgubio na izborima. Ovaj puta je magičan broj 31.
Što se dogodilo? Najiskrenije ne znam. Oko pola 2 u noći se odjednom pojavila masa glasača koji su u vrlo kratkom roku anulirali moju prednost od 70-ak glasova. Ne bih želio ulaziti u polemike jesu li to multi accountovi, tj. botovi, međutim u najmanju ruku je sumnjivo.

Kako dalje? Jel znate kaj ste mi napravili? SAD NEĆU DOBITI SCARLETINE SLIKE!!! Sad
Šalu na stranu, najavljujem potpuno povlačenje sa svih zapovjednih mjesta unutar HV-a. Mnogi će sad reći: hahaha, koji loš gubitnik. Nije me posebno briga. Rekao sam - nisam razočaran porazom, već načinom na koji je do njega došlo. Probao sam ispred koalicije, nije išlo. Probao sam sam, opet nije išlo. Pametnome je trebalo biti i jednom dosta.

Ono na što sam ponosan jest da sam kao nezavisni kandidat, bez potpore ijedne veće stranke dobio 849 glasova i bio vrlo blizu pobjede na izborima. Dakle, bez takozvanih stranačkih glasova (obično dvoklikaši, članovi stranke, koji glasaju za onog koga stranka podržava), a bio sam i ispred kandidata koji ima potporu 4 od 5 najvećih stranaka. To smatram jednim posebnim uspjehom za kog mislim da ne može svatko napraviti. Ne bih želio raditi velike usporedbe, a pogotovo ne sa jednim Roby Petricem, ali možda BorKan...ili Jelen od Potoka.... Najsrdačnije se zahvaljujem svima koji su mi svojim glasom dali povjerenje.

Bilo je malo razočaranja, vjerojatno i ljutnje, iz koalicijskog tabora zbog moje kandidature jer im kradem glasove. Nitko nije računao da bih imao ozbiljne šanse i pobijediti. Ovim putem se želim ispričati kolegi Matheus von Stenjevecu zbog toga. Novom starom predsjedniku želim puno sreće u daljnjem radu.

Što se tiče predloženog impeachmenta, ograđujem se da imam bilo kakve veze s time. Nisam ni bio online kada se to dogodilo. Čim dam otkaz u firmi, letim prvim avionom tamo di mi je dva puta pokazano da mi je i mjesto - u španjolskim rudnicima.

I KRV SVOJU ZA BRIGADU MOJU!

retrodevil

Broj postova : 23
Join date : 17.04.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.