eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2010. - Zašto i do kad???

Go down

Svibanj 2010. - Zašto i do kad??? Empty Svibanj 2010. - Zašto i do kad???

Postaj  tajnoime 17/5/2010, 20:37

Dobar dan svim čitateljima In Medias Resa

Ovaj članak pišem jer sam primjetio koliko financijskih, ali problema druge vrste donosi ovaj MPP sa Moldavijom.

Naime kao prvo i osnovno nemamo više MPP sa Rumunjskom, a i sad mi je čudno kako to da smo se tukli na kontra strani, protiv Španjolaca u ratu Rumunja i Moldavaca, a da smo opet u savezništvu sa Španjolcima (MPPom).
Dal je bug ili nešto neka me slobodno netko prosvijetli jer ja ne znam ni kako ni zašto.
A da ne pričam zašto je do toga uopće došlo i kako kongres nije predvidio grešku koju time činimo.

Kao drugu i osnovnu stvar donosim problem sa embargom koji imamo sa Španjolcima, Rumunjima, Grcima, Kanađanima, Švedima, Australcima.
Kako se to misli riješiti.
Pogledajte malo Iron market u HR, za boga miloga jel potrebno da ljudi koji kupuju sa HR marketa iron plaćaju najveću moguću cijenu, a da između ostalog velika količina Iron firmi u Španjolskoj i Grčkoj koje imaju licencu za Hrvatsku počnu rušiti cijenu Irona u svijetu stavljajući sav stock na svoje markete i time radeći veliku konkurenciju.
A što da kažem za sve naše kompanije koje imaju export licence za sve navedene zemlje, osobito grain i food, zar nije da smo nekoć financirali izvoz a sad ga na ovaj način ukinemo i već 2 dana ništa ne radimo u vezi toga.
Hoće li netko iz kongresa ili sam predsjednik reagirati na ovo.

Nije me briga što ja osobno neću moći prodavati svoj Iron u HR, ali opet povlačim pitanje, zar su potrebne silne donacije u državu da se pokreću ratovi i ine stvari umijesto da se potpomogne to zdravom ekonomskom politikom koja se veže na riješavanje problema kad on nastane, a ne šutiti i ne govorit ništa.
To neće samo od sebe proći!!

30 ljudi sa kojima sam redovito na chatu, koji žive i rade u Španjolskoj, sad neće (valjda) moć ratovat za svoju zemlju.
Ako sam dobro informiran i vojni iron ide u wep firme za HR preko tog marketa, a opet nemogu naići ni na jedan članak koji će objasniti situaciju koja je trenutačna, a niti joj predvidjeti riješenja.

U ime svih eHrvata, a time i sebe samoga, MOLIM ZA OBJAŠNJENJE !

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.