eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2010. - DOKLE VISE OVAKO?

Go down

Lipanj 2010. - DOKLE VISE OVAKO? Empty Lipanj 2010. - DOKLE VISE OVAKO?

Postaj  tajnoime 5/6/2010, 18:43

Vecer eHrvatice i eHrvati, drage komsije, suborci i ljudovi kaj Vas gledam preko nisana.
Jedna stvar mi nije jasna LOGOVI razgovora izmedu dvoje i vise ljudi.Logovi su ocito postala naormalna stvar, ono idem si na IRC, odmah se pali Firefox, skripta za logove cap pa ajmo, mislim ne kuzim cemu sve to, pa se pitam koliki moras biti gnjus, idiot da se tim bavis da poslje mozes s tim nesto ili nekog ucijenjivat ne kuzim!!!! Koga zanimaju LOGOVI necijih razgovora, pa svaka osoba bi morala stajati iza izrecenog,inace si najobicnija pič..ca.Ne kuzim i te osobe "pazi ja imam tvoj log" ma teraj se ti i tvoj log u 3pm, koliko moras biti nesiguran u sebe da moras imati logove da ti netko nesto povjeruje, koliko moras biti plitak i jadan? Koliko osoba koja sve razgovore snima mora biti psihicki labilna i koliko da se uopce vjeruje toj osobi? Paranoja me hvata od logova i mulltija,toliko mulltija ima da mozes pricat s 10 ljudi a ubiti sve isti lik/frik, isto tako i s logovima ne znam vise di da pisem da mi netko log ne bubne "aha imam te" lol
Vec vidim sutra ce se davati SS ovog clanka, na sto smo mi spali dragi moji sugradani!!!!!
Sramite se!!!!
BOLESNICI JEDNI!!!!

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.