eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - SOKOL GA NIJE VOLIO-Spasimo TICKET sektor

Go down

Travanj 2009. - SOKOL GA NIJE VOLIO-Spasimo TICKET sektor Empty Travanj 2009. - SOKOL GA NIJE VOLIO-Spasimo TICKET sektor

Postaj  Johny Stulic 1/5/2009, 12:48

SOKOL GA NIJE VOLIO-Spasimo TICKET sektor

Gledam, pratim..nazalost.s velikim nezadovoljstvom, razvoj stanja naseg Moving ticket sectora.
Vlasnici ticket firmi su spali, ili na zatvaranje tvrtki ili na postavljanje smijesnih cijena na HR marketu.

Moving ticket ceh osnovan prije nekoliko mjeseci je funkcionirao bezprijekorno dok je bila sacica poduzetnika. Stvari su se, nazalost promijenile. Vlasnici hrvatskih ticket firmi su s pravom nezadovoljni..Nezadovoljstvo ne zelim, niti ga prihvacam, pogotovo ne od hrvatskih poduzetnika, hrvatskih radnika i hrvatskog naroda..

Place u manufacturi su prevelike, oil je pojeftinio samo za 10 % nakon globalnog poskupljenja i meksicke krize koja je prije mjesec i pol dotukla nase prijevoznike.

Ja cu osobno zatvoriti svoju ticket kompaniju i ostaviti je za neka "skrtija" vremena. Ovim putem se zelim zahvaliti mojim vjernim radnicima koji su bili uz mene i ja uz njih.Decki i cure.. Hvala Vam. GDF Poslovna klasa zatvara svoja vrata da bi dala priliku nekom drugom, nek kroji neke nove puteve i staze.. Jedna ponuda manje na marketu Wink

U skladu sa svojim ovlastima predsjednika Vlade RH, od ovog trenutka zabranjujem svim drzavnim uredima,Hrvatskoj vojsci,te kompletnoj Drzavnoj upravi da kupuje tickete s hrvatskog marketa koji su jeftiniji od 18 kuna(PDV ukljucen) a skuplji od 20 kuna(PDV ukljucen), a nasim gradjanima mogu samo preporuciti isto, i unaprijed VAM zahvaljujem na podrsci nasim prijevoznicima.

Prednost kod kupnje imaju tvrtke,clanovi Ceha moving ticketa RH.Ova odredba vrijedi na neodredjeno vrijeme.(Predstavnik ceha nek popis tvrtki clanova preda Ministarstvu rada)
Uclaniti u ceh se mozete ovdje: http://www.edomovina.com/hrforum/index.php?f=18&t=34&rbv=viewtopic&p=2580p2580]

Znam da je odluka malo neobicna, i da ce biti negativnih komentara..al decki, to jednostavno tako mora biti. Isto tako znam i da ce gradjani kupovati od najjeftinih ponudjaca, ali sve Vladine institucije ce se po ovome morati uskladiti.

Racunajmo ovako, Da u ticket firmi rade radnici sa prosjecnim skilom 4.5 i wellnesom 90, napravit ce oko 19-20 ticketa dnevno. 180 kuna ce potrosit na place radnicima, a cca 110 kuna na oil raw.
Ukupno dnevni trosak od 290 kuna. Da bi vlasnik tvrtke bio na NULI(bez lipe zarade) tickete mora prodati po 15 kuna bez poreza tj.16.5 Kn s porezom. Trenutna cijena na marketu je uglavnom oko 14 kuna,sto znaci da , SVI gubimo.

S ovim potezom dobivamo slijedece:

-Osiguran otkup ticketa od strane drzave po preporucenim cijenama.
-Napokon profit ticket poduzetnicima
-Sprijecavanje gasenja ticket tvrtki dobrih i dokazanih poslodavaca
-Eliminacija poduzetnicke netolerancije-Tko ne zeli, ne mora..nek prodaje tickete i po 10 kuna sto se mene tice. Propast takvima je zagarantirana kao i mjesto njihovih radnika na birou za zaposljavanje, a ne zaboravite...RADNICI ..to ste VI dragi moji.


Budimo slozni, i nek Hrvatski sokol opet poleti zdravim i cvrstim krilima...


Ivan Radman
Predsjednik Vlade RH

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.