eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Kandidatura za kongres eHrvatske Branimira Vukadina

Go down

Travanj 2009. - Kandidatura za kongres eHrvatske Branimira Vukadina Empty Travanj 2009. - Kandidatura za kongres eHrvatske Branimira Vukadina

Postaj  Johny Stulic 10/5/2009, 16:54

Kandidatura za kongres eHrvatske Branimira Vukadina

Ovim putem predstavljam moju kandidaturu za Kongres eRH;.

-Kao prvo volio bih napomenuti da sam kao kongresmen, čiji mandat traje još ovih par dana, djelovao vrlo savijesno.
-Svaki prijedlog zakona dobro promotrio i tek nakon savjetovanja sa svojim kolegama kongresnicima donosio odluku o glasanju za ili protiv iznešenog prijedloga zakona.
-Tim načinom rada nisam dopustio brzopletosti, što neki to nisu skužili, da se izglasuje zakon koji je iznešen nakon što je probijen pass kolege rocker-ma.

-Nadalje želim nastaviti casno i pravedno sluziti eHrvatskom narodu unutar kongresa, na način koji sam do danas obavljao i neću dopustiti da se izglašavaju zakoni koji nisu u interesu samih građana eHrvatske.
-Također ću se više truditi da donosim prijedloge zakona, koje će se vezati na bolji standard zivota eHrvatske i koji će biti raspravljani sa kolegama kongresnicima.

Hvala na potpori i živite mi dugo, slobodno i uspjesno!!!
Glasnogovornik HLD-a i Kongresmen eHR
Branimir Vukadin

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.