eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ožujak 2009. - Balkanski špijuni u našim redovima!!!

Go down

Ožujak 2009. - Balkanski špijuni u našim redovima!!! Empty Ožujak 2009. - Balkanski špijuni u našim redovima!!!

Postaj  InChY 25/5/2009, 20:01

Jucer smo saznali jednu okrutnu cinjenicu a to je da imamo spijune u vlastitim redovima od vojske,politicara te u samom drzavnom vrhu.HRVATSKO-SRPSKI rat su izazvali sami srbi a ne mi sami i to s jednim ciljem a to je da uniste ljepu nasu!!!!Plan im je uspio napali smo srbe i poceli ratovati s njima sutra se ukljucuju i madari u rat i napadaju nebranjene djelove hrvatske a s rumunjskom je sklopljen ugovor o MMP-u tj rumunjska prelazi u PEACE! Rumunji su presli na drugu stranu da obrane svoj teritori od Indonezije te da stvore veliku vojnu silu na ovim prostorima Sad
tako da dragi moji mi ostajemo bez ljepe nase Sad
Da ne duzim krecem s predstavljanjem spijuna a to su:


selector-glavni za vojne firme
metak-prodaje vojnim firmam oruzje
malosanmaka-logisitka selectoru
gnom-glava operacije
webstartm-zapovijednik 5gb
roby petric-logisitka
split-logistika i pred.hrvatske
borkan-glava operacije i pred.srbije

dok ovo citate vjerojano si cupate kosu s glave i mislite da smo skroz propali i da smo izgubili svoju dragu HRVATSKU al ne brinite ja vam samo zelim zazeliti 1 april Smile a oni su i dalje ok likovi koji se bore za nas Smile

pozdraw Smile
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.