eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Jednom izdajnik uvijek izdajnik

Go down

Travanj 2009. - Jednom izdajnik uvijek izdajnik Empty Travanj 2009. - Jednom izdajnik uvijek izdajnik

Postaj  InChY 25/5/2009, 20:07

Dobri ste mi nema sta jos nisam ni postavio clanak vec imam 13 vojtova lol hvala svima jos jednom za glas Smile
a sad malo vojsci i izdajnicima:

Ljudi ne razumiju poredak i funkcioniranje HV-a jer prvo nesluzbeno pravio glasi :
ako se dobije zapovijed onda nema gundanja, nema NECU i nema nemogu, izvrsi se zapovijed
i ne pita se jer to moralno ili nije,za to sluzi po mom misljenju politika a ne vojska.HV si nazalost
nemoze priustiti takav stav ko u RL al ako zelimo biti profesionalana cijenjena vojna sila u eworldu, svi moramo shvatiti vaznos zapovijedi i koliko to utijece na ozbiljnost i psihu svih vojnika, jer ako se jedan vojnik pobuni zasigurno ce biti jos njih dva tri koji ce past pod utijecaj tog istog vojnika i onda nastanu nesuglasnice i lagane pobune a to dovodi do nepostivnja zapovjednika i zapovijedi a tako se nemoze .Zato ljudi ajmo ozbiljno bez pitanja i podpitanja izvrismo sve zapovijedi i svima ce biti lakse a prvenstveno nasim zapovijednicima jer oni su ti kojima moramo sljepo vjerovati,oni nas vode i koliko ih znam uvijek imaju postene namjere u svim akcijama a i decki si stvarno daju truda.

Sta se tice izdajnika po mom misljenju ako jednom izdas to je to nema povratka.Jedan primjer je xxy vojnik odbio je zapovijed,trazio otpust iz vojske,otiso se boriti poslje toga za PEACE te nosio njihova obiljezja i pritom napiso clanak protiv HV-a te u njemu popljuvo citavu strukturu
i zapovijednike, taj covijek po meni nema vise sta traziti u HV-u a sad trazi da ga se opet uvrsti u brigadu eto ja sam protiv toga i ne slazem se da ga se primi nazad, ako se to dogodi ja napustam HV jer izgubio sam svu volju onda za igrom.

Eto toliko od mene pozdraw svim vojnicima i zapovijednicima.
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.