eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - Intervju s gospodinom bbb_kambelovcom

Go down

Svibanj 2009. - Intervju s gospodinom bbb_kambelovcom Empty Svibanj 2009. - Intervju s gospodinom bbb_kambelovcom

Postaj  InChY 25/5/2009, 20:10

1.Sta mislite o polozaju eHrvatske u svijetu?

Smatram da je nasa Domovina sada koliko toliko stabilna u svim segmentima-koliko gospodarski toliko i vojno,ali normalno ima jos puno mjesta za nepredak te se nadam da cu jednog dana vidjeti da ce kraj nase eHrvatske pisati RANK 1! Zato pozivam sve gradjane eHrvatske da ujedinimo snage te da prestanemo sa medjusobnim prepucavanjima te tako pomognemo nasoj Domovini,a na taj nacin i sebi samima...


2.Hrvatska je napravila TO nad Srbijom sta Vi mislite o tome?

Koliko god je ova vlada(HDS) imala dobrih poteza i programa,smatram da je to zasjenila osvajanjem eSrbije! Da je Srbija osvojena na moralan nacin(ratom),a ne Takeoverom(koji je nazalost dopusten u igri) nebi imao protiv ovoga osvajanja nista! Osim toga ova akcija je skrivana od svih nas,
te su mnoge lazi izasle od vladajucih(npr. Split1700) u vezi ove akcije te kao takva ova akcija,
po meni,nikako nemoze biti dobra za nas! Mislim da ce nam se za ovo eSrbija kad tad osvetiti te bi se to bi se moglo dogoditi vrlo brzo...
Zbog ovoga poteza nase vlade nijedne izbore necemo moci mirno spavati jer je sigurno da ce nam nasi susjedi kad tad pokusat uzvratiti istom mjerom, ali se nadam kad dodje taj dan da ce eHrvatskom vladati ljudi koji ce biti sposobni sve rijesiti mirnim putem.


3.Sta bi trenutno mijenjali u eHrvatskoj?

Na ovo cu odgovoriti kratko jer su ipak sada izbori... mjenjao bi VLADU Wink


4.Kao vlasnik kompanije, koje su najvece poteskoce s kojima se svakodnevno susrecete?

Trenutno nemam nikakve poteskoce s tvrtkom.Najtezi je bio sami pocetak kad covjek mora dovuci radnike u svoju tvrtku te ih pokusati zadrzati...To je iza mene tako da sada koliko toliko uzivam.
Nazalost prije je bilo nesto i profita dok sam sada tocno na svome...i tako dan za danom...
ali kad vidim ostale sektore zahvalim dragom Bogu sto imam tvrtku u Foodu!


5.Ima puno novina u ehr koje je Vase misljenje o kvaliteti svih tih novina i kako ste pridobio vjerne citatelje?

Nas eHrvata ima aktivnih oko 1500(ako i toliko), a imamo vise od 300 novina.
To je ogroman broj(svaki 5 stanovnik ima novine)! Iako ima dosta kvalitetnih clanaka tj. novinara ipak su izrazeniji oni koji samo SPAMAJU! Mislim da otvaranje nekakve Novinarske Udruge ili necega slicnoga kako bi rijesili SPAM nema smisla, vec ovo trebaju rijesiti Admini tako da dignu cijenu novina na 10-15 golda pa tko voli nek izvoli.


6.Recite nam Vase misljenje o gospodarstvu u Hrvatskoj i dal su cijene realne na marketu?

Tjedno sigurno primim od eHrvata 5 PMova s pitanjem "U kojem sektoru da otvorim tvrtku?"...
Ja to isto pitanje mogu postavljat neznam kome...
Odgovor je: -U nijednom! a zasto?
-zato sto je svaki sektor u eHr u raspadu.Veliki broj tvrtki,manjak radnika...velika proizvodnja,mala potraznja!
Tko je kriv za ovo???
Mislim da se bar ljudi trebaju informirati da uzalud ne bacaju svojih 20-40 golda otvaranjem
tvrtki vec da pricekaju baby-boom...Samo treba informirati ljude...
A dali je rjesenje ovo kako je predsjednicki kandidat IVAN RADMAN zamolio gradjane da ne kupuju tickete ispod 18kn te je tako "spasio" MOVING sektor??? On je rekao da je uspio...
Mozemo se samo nasmijati ovom prijdlogu jer su i dalje ticketi 14kn na nasem marketu


7.Po Vasem misljenju dali su place male ili su hrvati preplaceni narod?

Place nisu male s obzirom na cijene proizvoda...Place su velike te je i to dodatan razlog zbog kojeg su nam sektori u banani!


8. 05.05.2009.g. su predsjednicki izbori, sta mislite o ostalim kandidatima i dal cete se Vi kandidirati?

Prvo pozivam sve eHrvate da izadji na izbore te tako dodatno povecaju svoj experience!
Ja se kandidirao nisam,ali je moja stranka stala uz HLDovog kandidata JOSIPA JOSIPOVICA te se nadamo pobjedi uz pomoc svih eHrvata!


9.Dali je istina da ste na predproslim izborima imali namjeru dovesti glasace iz Indonezije?

Moram priznat da mi je drago sto si mi postavio ovo pitanje...
Nisam mislio samo dovest ljude iz Indonezije vec su mi se javljali i Madjari da ce doci mukte glasati,
pa kad sam vidio koliki je odaziv odustao sam od toga jer su trazli uvjet da moraju ostat 10 dana raditi u eHR! Trudio sam se,al mi nije uspjelo...ipak nije lako naci radno mjesto za 1000 ljudi Wink
A sto se tice sutrasnjih izbora takodjer su mi se neki javili,ali posto nisam kandidat odustao sam od toga! Ali sam nacuo da ce Rumunji(ako se ne varam) sutra doc u eHR te glasati za jednog kandidata tako da cu malo gledati tko sve seta eHrvatskom!
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.