eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - Intervju sa Ivanom Radmanom

Go down

Svibanj 2009. - Intervju sa Ivanom Radmanom Empty Svibanj 2009. - Intervju sa Ivanom Radmanom

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:47

U današnjem broju donosimo vam intervju sa Ivanom Radmanom



Mozete li mi reci nesto o sebi? Mislim na RL

Ne želim povezivati moj RL život sa eRepublikom, ali kad već pitaš, osoba se ne moze promijeniti kad postane eOsoba, bar ne u osnovnim karakternim crtama. Svoju osobnost i karakter dokazujem svojim radom, svom pristupu u svakom pogledu; bez obzira ako me netko promatra kroz moja djela ili rijeci, iza svega stojim JA. Ako se necega prihvatim, ulazem sebe, svoje ideje i djela.



Mozete li mi reci kako ste saznali za ovu igricu?

Saznao sam iz novina, tocnije Jutanjeg lista


Recite nam nesto o vasem pocetku.

Moj pocetak je bio usmjeriti se na ono sto mi je bilo najzanimljivije i eDomovini najpotrebnije, po mom sudu. Radio sam na svojoj ekonomskoj stabilnosti, a s time dao svojim radnicima i eDomovini doprinos. Bez cvrstih ekonomskih temelja, drzava ne moze napredovati.


Ispricajte nam nesto o Croatia Holdingu. Kako je ta organizacija nastala i ostalo.

Croatia Holding, hm... duga prica, a vremena malo, sve se moze procitati u clanku mog tadasnjeg radnika i prijatelja, danasnjeg samo prijatelja)
http://www.erepublik.com/en/article/linija-ivota-na-dlanu-ruke-jednog-obi-nog-ovjeka-753031/1/20


Imate li kakve politicke aktivnosti u eRepu??

Hm... imam!Clan sam HDSa, tocnije kandidat HDSa na predstojecim predsjednickim izborima, sabornik sam koji zastupa W. Serbia, a trenutno obavljam duznosti predsjednika Vlade eHrvatske


A u RL-u?

U RLu sam politicki aktivan, ali se ne kandidiram za predsjednika, jos ne Wink


Cujem da imate neku tvrtku u RL-u. Da li vam je to iskustvo pomoglo u eRepu oko Holdinga??

Kratko, da i da.


Koliko znam vi ste dijelom zasluzni za eRadio. Ispricajte nam s vase strane kako je to izgledalo.

Ideja je ostvarena s Friendom Freemanom, 4 neprospavane noci da bi sve ustimali i da bi prvi ton krenuo u eter.Mislim da je on kao i ja ponosan na prvi erep radio uopce


Pokoja rijec o Poduzetnickoj akademiji?

Opet, zbog nedostatka vremena, dajem vam link na kojem mozete saznati sve sta vas zanima:
http://www.erepublik.com/en/newspaper/brucoske-novine-182233/1


Objasnite rad ureda za dijasporu RH.

Rad Ureda je osmisljen u svrhu pomoganja svim nasim eHrvatima u dijaspori, te nasim proizvodjacima unutar zemlje pod parolom: "Kupujmo hrvatsko!" Konkretno, dobavljaju se produkti sa hrvatskog marketa i salju domoljubima u inozemstvu preko donacija. Naravno, takav oblik doniranja se radi mozda nesto brze na chatu, ali i ovako je vrlo efektivno.
Ured za dijasporu je objasnjen u clanku Ureda za dijasporu, tj. JuniorSoprana i eroneta:
http://www.erepublik.com/en/article/pomoc-dijaspori-783766/1/20


Cilj programa''Spalimo piljevinu''?

Uspostava konkurentnosti cijena naseg wooda na erep marketu.Puno smo postigli.Svi koji su se prijavili za drzavnu subvenciju bez problema prodaju ono sto proizvedu.
Vise u novinama Ministarstva Rada i soc. skrbi:
http://www.erepublik.com/en/newspaper/glasnik-mrss-a-181141/1


Vidim kandidirali ste se za predsjednika?Sto ocekujete?Sto cete uciniti ako postanete predsjednik??

Ocekujem ili postenu pobjedu,ili posten poraz. A sto cu uciniti je nastavljanje kontinuiteta rada trenutne Vlade, te osmisljavanje projekata koji su u planu. Moj plan i program je veoma jednostavan; uciniti cu sve sto smatram dobrim za nasu jedinu i najmiliju, eDomovinu! Kako na ekonomskom, tako i vojnom planu. eHrvatska je mlada republika, ali stoji na cvrstim temeljima i necu ih dati poljuljati, samo jos vise ucvrstiti, kako unutarnjom, tako i vanjskom politikom. Nas ugled u eSvijetu je na prvom mjestu, nasa snaga su SVI nasi ljudi, a pogotovo nasa eHrvatska mladez koju treba ukljuciti u sve segmente zajednice, bez praznih rijeci "na mladima svijet ostaje" vec kroz pomoc, obrazovanje, slobodu govora i otvorenost nas "starijih" prema novim idejama. Jos jednom, eHrvatska za sve, a pogotovo svi mi za eDomovinu!


Zelite li nesto poruciti biracima?

Izlazak na izbore je cast i duznost svih nas. Glasajte svojim razumom i srcem koje kuca za Hrvatsku. Vase domoljublje nek vam bude na prvom mjestu! To vam porucujem kao obicni gradjanin, jedan u masi, a i jedan od predsjednickih kandidata nase eHrvatske.


Poneka rijec i savjet za nove igrace?

Igrajte se, druzite, postanite dio zajednice, posjetite forum i chat, upoznajte svoje istomisljenike, stvorite svoje idole i... Odrastite cim prije! Novi igraci su buducnost svih nas, i starih i mladih eHrvata i potruditi cemo se olaksati vam vase eDjetinjstvo...


Vas Ivan Radman



To je bio intervju sa Ivanom Radmanom
Sretno svim kandidatima na sutrasnjim predsjednickim izborima, i neka najbolji pobjedi!!
Toliko od mene i Hrvatskog Intervju Lista.
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.