eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - Glas naroda ( nije sve tako sivo )

Go down

Svibanj 2009. - Glas naroda ( nije sve tako sivo ) Empty Svibanj 2009. - Glas naroda ( nije sve tako sivo )

Postaj  InChY 25/5/2009, 20:17

Dragi moji jos jednom hvala na odazivu i sudjelovanju.Cilj mi je privuci paznju nasih politicara
na nasu svakodnevnicu i na nase videnje eHrvatske i njih samih.U zadnje vrijeme sam primjetio dosta nezadovoljnih ljudi, punih razocaranja i to me ponukalo da i oni nesto kazu javno a da ostanu anonimni , jer tesko se tu nekome pojadati kad ce te svi odmah s prezirom i dozom neprijateljstva gledati.Bit cu sretan ako ce ovo promjeni i jednu stvar koja nas muci, to ce za mene biti jedan veliki uspijeh.

Pa evo i sta sam pitao nase drage sugradane:

1.Sto Vas najvise smeta u eHrvatskoj?

Najvise u HR me smeta medjustranacko pljuvanje i licemjerje.

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Ne pratim bas zbivanja u eHrvatskoj zadnja 2mj.jer sam u eRumunjskoj,al budem se vratil uskoro!

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Trenutno me smeta što nema ratova.

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Smetaju mi besmislena prepucavanje između stranaka kad sve imaju isti cilj - bolju Hrvatsku

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Premale plaće i malo ratovanja. Ostalo sve je OK.

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Smeta me los rad vlade, rastuca korupcija, sebicnost pojedinaca posebno onih u vladi, neobrazovanost i losa ukupna razina welnesa stanovnistva, cijene weapona, cehovi, mali broj ambasadora, subvencije vlasnicima house kompanija, skrivanje trosenja drzavnog novca, los rad opozicije i njihova totalna nesposobnost, nezajednistvo hrvata, spam na forumu, klinci na chatu...bla bla

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Smeta me prepucavanje i otvorena netrpeljivost odredenih ljudi prema ostalim ljudima koji ne dijele njihovo misljenje. Na pocetku mi se cinilo da je erep bolji svijet od naseg, sa manje ljudske zloce, sa vise tolerancije, sa ljudima koji su svjesni da je ovo igra i da se igraju, a to zanci da su dobro raspolozeni i da sire dalje to dobro i pozitivno rapolozenje, ali ima puno ogorcenih ljudi koji svoje vlastite RL frustracije lijece ovde. Mislim da se treba shvatit da nije vazno postic neki cilj, nego vidit ljepotu u igranju i u druzenju s ostalim ljudima, u ispitivanju svojih vlastitih mogucnosti u interakciji s ostalima.Mislim da je to bit igre. Igrat igru samo da se bude sto blize prvom na listi ,da se ima sto vise medalja, da se ima sto veca funkcija u drzavi mislim da nije lijepo, jer uvijek samo jedan moze biti prvi i to mnogo ljudi ne shvaca i tu dolazi do frustracija koje se onda sire na svih preko novina, komentara, ...
Relax and have a good time - zato ja igram. I da naucim nesto, o sebi i drugima

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Prepucavanja glavešina stranki, prjevod na naški izjava glavonja;˝ moj tata ima veču kit. od tvog tate˝

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Nista mi ne smeta od kad vise nema prljavih posla, prevara, na stetu drugih drzava...

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

U Hrvatskoj me najvise smetaju pljuvaci koji konstantno pljuju po svemu sta vlada napravi,makar to bilo odlično,opet će pljuvat,bez smisla i razloga...Jedan od primjera je kole26, neznan jel to neko dite ili šta...ako ima preko 20 godina onda mu treba stavit onaj link na vrapče.


U prosloj anketi bilo je dosta optuzbi na teret HV-a (od ljudi koji nisu primljeni u HV) pa me zanima sta vi mislite o HV-u ?


O HV-u mislim sve najbolje posto sam i clan iste,dovoljno govori cinjenica da svaki novi mandat stanje u GS-u HV-a se ne mijenja,znaci da ljudi rade svoj posao kako treba i nema razloga za promjene...ili ipak ostali nemaju jednostavno druge ljude za radit ovaj posao,no glavno da pljuju?

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Po meni su dobro organizirani.

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

HV-o je jedna velika katastrofa..juce su me iz 3,gardijske brigade zvali kao sto se ne javljam na prozivke i tak neke gluposti..na samostalnu inicijativu sam se tamo prijavio,obavio tecaj i dobio dopustenje na forum i postao clan 3-gb..od tada sam se nekih 4-5 puta konstantno javljao na testove aktivnosti,well mi je bio uvijek između 95-100 %,a nikada mi niti za jednu akciju ni jedan wepp niti ticket nisu poslali..slao sam im zamolbe da nisam dobio za bitku nista oni su obecavali"do veceras ces dobiti nesto wepp-a i tickete i tak stalno"..al naravno nista od toga nisam vidio..tako sam im jucer rekao i nisu mi nista odgovorili naravno svjesni svojih propusta.inace smatram da si nekolicina tamo u vojsci najutjecajnijih djeli oruzje i pune stockove sebi,a ostale tko j....to je najveci trenutno problem HV-u i netko bi se pod hitno time trebao pozabaviti
i sve preispitati da se krivci utvrde..jer to nije ni nacin kako pridobiti mlade igrace npr,kao mene jer sam tada bio tek pocetnik..al sta je tu je..necu vise biti clan vojske i gotovo,koliko si financijski budem mogao placati od place toliko cu ratovati i tocka..al tamo u hv-u mi nesto jako smrdi i to definitivno treba preispitati i to pod hitno!

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Nemam optužbi na računa HV-a ja sam i sam u 2-gardijskoj brigadi i mene su primili odlično te ja polako napredujem prema ulasku u zdrug

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

HV je odlična organizacija i ja nemam ništa protiv nje. Par puta su mi dali tikete kad su mi trebali i pomogli mi da povećam experience i onaj čin u vojsci tako što su mi davali oružje

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Lose je otganiziran, ima previse clanova a nemaju ni priblizno resursa za pokrivanje troskova svih vojnika sto je dovelo do iseljavanja vojske u rumunjsku pod izlikom tamo su ratovi sto dalje vodi stagniranju gospodarstva. takodjer ne svidja mi se cinjenica da nemamo sposobne diplomate koji bi pokreneli trening rat sa bih cime bi se hv mogao vratiti nazad u rh. tu krivim iskljucivo vojni vrh!

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Za HV ne znam nista. Znam samo da imamo najkul avatare zdruga u cijelom novom svijetu i da bi ja jednog. :-D

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Ne zanima me, ja se borim kad treba

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- --

Kakvih optuzbi? HVu je državna organizacija koja osigurava sigurnost te države...Ima oko 200 vojnika,koji su razlicitih politickih opredjeljenja ,od krajnje ljevice do krajnje desnice...Kao i zapovjednici i ZDRUGasi...Tako da vojska nije HDSova marioneta kao što ti razni pljuvači govore...ako neznate,u vojsci su i mrgood i Josip Josipović i jos mnogo ljudi iz ostalih stranaka.


Odgovora je bilo pozitivnih i negativnih, zato jos jednom pozivam politicare da razmisle o svemu i da se postave ozbiljnije i odgovornije prema ljepoj nasoj i prema svakome pojednicu, jer dobar politicar je onaj koji osluskuje glas naroda.

Do citanja Vas eHrvatski dizajn
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.