eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljača 2009. - Kandidatura za Kongres. Master_Blaster

Go down

Veljača 2009. - Kandidatura za Kongres. Master_Blaster Empty Veljača 2009. - Kandidatura za Kongres. Master_Blaster

Postaj  Vladimir Andreev 26/5/2009, 16:39

Dobar vam dan eHrvati.

Evo pišem članak nakon duže stanke zbog raznih obaveza, ratovanje, otvaranje tvrtke, obaveze u stranci itd pa sam uzeo kraću pauzu što se tiče novinarstva.

Sada sam ovdje da se malo bolje predstavim kao kandidat za ulazak u Kongres, kandidirao sam se u NW Hrvatskoj. Ovo je moja prva kandidatura. Do sada se naime nisam kandidirao jer se nisam smatrao dovoljno iskusnim i aktivnim u stranci za tu poziciju. Sada kada sam saznao jako puno o eR-u i o problemima koji muče našu eHrvatsku i kada sam postao aktivan član stranke, odlučio sam probati ući u Kongres i pokušati nešto poboljšati za sve nas.

Moje ingame ime je Master_Blaster, RL Tomislav, iz Rijeke sam, imam 21 godinu (ali ne zadugo) :-)

Da se vratim opet na eR. Radim u tvrtki za proizvodnju oružja u eHrvatskoj, vrlo sam aktivan, svaki dan se trudim naći nešto vremena za dužnosti u eR-u. U igri sam nešto više od mjesec dana, ali neka Vas to ne zabrinjava, prije početka moje eAvanture, puno sam se raspitivao o igri, sakupio puno korisnih informacija koje sam iskoristio u svom napretku i pokušao pomoći svim novim igračima, što možete vidjeti iz mojih novina koje su ocijenjene kao uspješne i korisne novine od stane nekih naših jako iskusnih eHrvata, što je za mene veliki uspjeh. Imam HW medalju i prekosutra ću dobiti i SuperSoldier medalju.

Trenutno sam član HUS-a i vrlo sam ponosan na to. Stranka je imala uspone i padove, ali sada je ponovno na putu da zasjedne na vrh. U stranci sam vrlo aktivan, pokušavam pomoći gdje mogu, vjerujem da su i ljudi iz stranke to primjetili.

Također sam vrlo aktivan i u eHV-u i čast mi je služiti svojoj domovini i ponosni sam član 5. Gardijske Brigade. Ovo može biti dovoljno za neke ljude da ne glasaju za mene jer smatraju da čim budem pozvan u rat da ću napustiti Kongres, ali i za to ima riješenje. Vojni status će mi se zamrznuti na mjesec dana dok sam u Kongresu, za to nema problema.

Garantiram da ću u slučaju ulaska u Kongres biti na raspolaganju za čitavog svog mandata, baš zato jer sam nedavno počeo igrati znam da je jako teško početi i koji su problemi pa sam spreman pomoći Vama, novim i "običnim" građanima eHrvatske. Glavni mi je cilj poboljšati uvjete života i rada u eHR. Previše ljudi napušta našu svetu domovinu i to moramo promijeniti.
Svjestan sam da to ne mogu sam, ali u suradnji sa istomišljenicima, sve je moguće.
Ne želim se raspisivati o sebi, pozivati Vas da glasate za mene, raditi nepotrebne reklame, spamati itd jer ne želim da eR postane RL po tom pitanju.

Nadam se da ćete u meni prepoznati potencijal, a da ću ja u slučaju ulaska u Kongres, opravdati Vaše povjerenje.

Hvala i do čitanja

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.