eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - ZAR SMO SUMNJALI?

Go down

Lipanj 2009. - ZAR SMO SUMNJALI? Empty Lipanj 2009. - ZAR SMO SUMNJALI?

Postaj  InChY 11/6/2009, 20:59

Postovani eHrvati i eHrvatice !

Iz eRumunjske pratim situaciju u nasoj voljenoj edrzavi i moram konstatirati da se neke stvari ocito nikad ne mjenjaju,a to je da pobjedjuje HDS i da uvijek ostane neki gorak okus oko izbora.

Stranka koja ima najvise clanova HUS nije stavila svog kandidata i s tim otvorila put pobjedi novom/starom predsjedniku IVANU RADMANU,ali i ponovni pocetak vracanja Split1700 - koji se bio oprostio od politike.

Sto reci za eHSP u ovoj situaciji? Milsim da su igrali na pogresnu kartu jer su smatrali da ce dio HDS-ovaca glasat za njih,naravno mislim na desni dio stranke,ali ta opcija ocito nije dala rezultata,jer je pobjedio po mnogima najbolji predsjednik Ivan Radman.

Bit cu otvoren i napisat cu da mi je drago sto je pobjedio Ivan Radman,jer se za razliku od mnogih drugih bivsih predsjednika,nalazio vremena i za "obicni puk" i bio je spreman pomoci kad ga se trazilo,meni je pomogao odmah na pocetku igre sa novcima i savjetima i ja mu se ovom prilikom zahvaljujem i nadam se da ce odradit drugi mandat jos uspjesnije.

Cestitam Ivanu Radmanu,ali ne i HDS-u jer oni uvijek rade nekakve spletke i kontroverze od izbora do izbora,tako da jos cekam kad ce ih se svrgnut s vlasti,jer jednostavno nisu dobra stranka - spasava ih samo dobar predsjednik koji kad se sve pogleda jednostavno je i najbolje rjesenje u ovom momentu za nasu edrzavu.

Ivane Radmane moje cestitke i nadam se da ces ovaj mandat posvetit jacanju eHrvatske u ekonomskom smislu i da ces razmisliti o vojnom jacanju nase edrzave,da budemo spremni na napade nasih neprijatelja koji svakodnevno prijete kroz razlicitew eMadjare i Lipece itd........

ZDRAVI I VESELI BILI !

AntonyCash
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.