eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - Naša eHrvatska i forumski spam.

Go down

Svibanj 2009. - Naša eHrvatska i forumski spam. Empty Svibanj 2009. - Naša eHrvatska i forumski spam.

Postaj  InChY 11/6/2009, 21:04

U potpunoj suprotnosti sa suckovim člankom za oglašavanje po ostalim forumima, preporučujem vam da to ne radite. To se smatra kao spam i nemojte da vam neki smod (recimo kao na ovom, neki majmun je već tu postao pa sam morao obrisati, nick i542, za osvetu, adresa za slanje prijetećih pisma: Ivan Oštrić, Podrvanj 109, 51219 Čavle, Hrvatska) briše teme o eRepubliku. Dakle, molim vas da ne razglašavate po forumima i ne trošite vrijeme jer vam to samo oduzima vrijeme.
Hvala.

(BTW: Veliki autor teme koja je obrisana na forumu ima nick ivanberni te mu ovim putem poručujem da je ovaj put prošao lišo. No, moderatori na drugim forumima možda ne budu bili tako blagonakloni.)

Da ne ostane na njurganju, evo 5 načina da razglasite eRepublik i povećate eHrvatsku, ako baš želite.
1. Facebook. Putem vašeg statusa. Ništa lakše Very Happy

2. Twitter. Ako ste registrirani, ne samo da će to vidjeti ljudi iz Hrvatske već iz cijelog svijeta.

3. Šaljite mail svim prijateljima putem opcije Invite Friends. Da ne spomijem 5 golda za svakog tko dosegne šesti level + dodatnih pet za sb medalju ako dovedete njih 6. Sveukupno 35 golda. Živio mail! Very Happy

4. MSN status. Bilo bi i vrijeme da promijenite vaš status iz "buu štefka mi dala nogu" u "Pridružite se eHrvatskoj u eRepubliku na www.erepublik.com!"

5. Za prave entuzijaste: Zalijepite eRepublik na stablo ili busnu stanicu! Isprintajte letak kao poziv igračima na eRepublik i sigurno će se odazvati nekoliko ljudi!

Isto tako, pozivam vas da mi se javite na PP i da napravimo peticiju kako bismo je poslali nekoj televiziji (RTL) i da naš eRepublik i eHrvatska zasluži svoje mjesto u vijestima!

Kalamarko92 A.K.A. zli-smod-i542-koji-po-forumima-sprječav a-širenje-erepublika-iako-mu-je-to-duž nost, skraćeno ZSiKPFSŠEIMJTD.

edit: popravak linkova
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.