eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009.-Mea Culpa - Hrvatska Narodna Citaonica i Knjiznica - eRepublik

Go down

Svibanj 2009.-Mea Culpa - Hrvatska Narodna Citaonica i Knjiznica - eRepublik Empty Svibanj 2009.-Mea Culpa - Hrvatska Narodna Citaonica i Knjiznica - eRepublik

Postaj  Dom Perignon 12/6/2009, 12:42

Lijepi pozdrav svima!

Prvo cu predstaviti projekt koji nosi naslov u ovom postu:

Hrvatska Narodna Citaonica i Knjiznica - eRepublik

Ideja ovog projekta bila je skup svih clanaka koji su utjecali i pridonjeli razvitku i usavrsavanju nase nam eDomovine.
Svi novinski clanci koji su pomogli u ostvarivanju eDrzave kakva je sada.
Ovisno o misljenjima je li drzava u dobrom ili losem svijetlu odnosno na ostale drzave dalo bi se diskutirati te koje su prednosti i koje su mane.

Zbog previse tekstova koji su objavljeni i koji se svakog dana objavljuju ne stignem ih sve uvesti u tu citaonicu. Znam da se ovih dana krece sa predsjednickim izborima te stranackim izborima ali molim sve zainteresirane koji su voljni pripomoci u razvitku ovoga projekta da mi se jave za suradnju.

Svi zainteresirani moraju znati da je ovo cisto volonterska zadaca koju nista ne placam jer nisam u mogucnosti ali u suradnji sa eHrv Vladom koju ovim putem pozivam za suradnju mozda bi mogli potaknuti gradjanstvo za pomoc u ovome projektu.

Priznajem imao sam u cilju ovo odraditi sam jer mi se ta ideja vuce vec 2 mjeseca ali nije bila izvediva tako da molim slobodne ljude koji su zainteresirani za pomoc da mi se obrate te jos jednom apeliram na vladu poradi ovoga projekta. Svaki volonter moze mi se javiti za suradnju da ga registriram na forumu ili da se sam registrira na tome forumu i da dobije instrukcije kako da radi update. Svaki clan foruma koji se javi za volontiranje u ovome projektu dobit ce opciju moderatora da moze objavljivati postove. Kako i sto ce objavljivati dobit ce poruku i vidjeti moze li se pronaci u tome.

Ovaj projekt je projekt HLD stranke te se kao takav predstavlja i javnosti ali u okvirima poci eHrvatske moze se prepustiti u narjucje eHrv vlade koja moze nastaviti projekt.

Jos jednom molim sve zainteresirane za pomoc da mi se jave da objasnim koji je zadatak te na koji ce se nacin raditi update citaonice.

Link jos jednom na kojem mozete pronaci eCitaonicu:

https://ehnc.forumhr.com/forum.htm


Johny Stulic

Dom Perignon

Broj postova : 48
Join date : 28.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.