eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009.-Mea Culpa - Hrvatska Narodna Citaonica i Knjiznica - eRepublik (1 izvjestaj)

Go down

Svibanj 2009.-Mea Culpa - Hrvatska Narodna Citaonica i Knjiznica - eRepublik (1 izvjestaj) Empty Svibanj 2009.-Mea Culpa - Hrvatska Narodna Citaonica i Knjiznica - eRepublik (1 izvjestaj)

Postaj  Dom Perignon 12/6/2009, 12:43

Lijepi pozdrav.

Kao sto sam u proslom clanku objavio samu ideju ovog projekta iznio sam tu ideju predsjedniku Radmanu i na svije odusevljenje i odusevljenje HLD stranke ponosan sam sto je predsjednik Radman pronasao vremena i izasao u susret te pozdravio ovaj projekt.

Hrvatska Narodna Citaonica i Knjiznica - eRepublik

Ideja ovog projekta bila je skup svih clanaka koji su utjecali i pridonjeli razvitku i usavrsavanju nase nam eDomovine.
Svi novinski clanci koji su pomogli u ostvarivanju eDrzave kakva je sada.
Ovisno o misljenjima je li drzava u dobrom ili losem svijetlu odnosno na ostale drzave dalo bi se diskutirati te koje su prednosti i koje su mane.

Uz pohvale koje su stigle na moju adresu mogu reci da sam vlo zadovoljan sto je ideja dobro prihvacena u eHrvatskom narodu, te sto su ljudi ovo prihvatili kao projekt koji ima jedino eHrvatska i ni jedna druga drzava eSvijeta.

Ono sto je bilo zamisljeno zbog malog broja ljudi zamolio sam predsjednika Radmana da nam izadje u susret financiranjem (stimuliranjem) ljudi koji su ukljuceni u taj projekt (ljudi koji unose podatke u citaonicu) sa nekom simbolicnom naknadom .

Kao sto sam naglasio i predsjedniku Radmanu osobe koje su ukljucene u ovaj projekt i sudjeluju u azuriranju baze su Gjuro, Momicanin, Inchy te Johny Stulic.

Izvjestaji koji ce se izdavati tjedno prikazivati ce broj clanaka unesenih te rad ljudi koji se financiraju putem eHrvatskog Ministarstva. Naravno to ovisi od Ministarstva hoce li pomoci u sufinanciranju ovoga projekta.

Od otvaranja eCitaonice do danas ( 24. 05. 2009. ) uneseno je:

469 novinskih clanaka

Johny Stulic - Uneseno 283 Clanaka
Gjuro - Uneseno 81 Clanka
Inchy - Uneseno 66 Clanka
Momicanin - Uneseno 38 Clanaka



Link jos jednom na kojem mozete pronaci eCitaonicu:

https://ehnc.forumhr.com/forum.htm

Johny Stulic

Dom Perignon

Broj postova : 48
Join date : 28.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.