eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - Vintage broj 15-Kandidatura za kongres

Go down

Lipanj 2009. - Vintage broj 15-Kandidatura za kongres Empty Lipanj 2009. - Vintage broj 15-Kandidatura za kongres

Postaj  InChY 23/6/2009, 09:25

Dobar dan vjerni čitatelji i oni koji će to tek postati,
Dosli smo do novog broja Vintagea, danas, na dan 576 novog svijeta baviti ćemo se novim temama.

Teme ovog broja:
1. Kandidatura za kongres
2. Ostale vijesti iz eSvijeta
3. Savjet dana





KANDIDATURA ZA KONGRES

Bliže se kongresni izbori kao i u eBiH tako i u eSvijetu, u slijedećim redovima možete pronaći moju kandidaturu..

Dobar dan poštovani građani te radnici eBosne i Hercegovine.
Ovom prilikom se želim kandidirati za kongres, a slijede konkretni odgovori na pitanja zašto da baš ja uđem u kongres eBiH.


Tko je Don Perignon?
Ja, (Don Perignon) počeo sam igrati, u najmanju ruku ovu nezamjenjivu igru prije četiri mjeseca. Tomu svjedoče moje 4 HW medalje koje mogu dokazati da sam više nego aktivan, te da NITI jedan dan u eRepubliku nisam proveo bez rada i treniranja.


Zašto da glasam za Perignona?
Glasajte za mene jer ćete sigurno znati da niste pogriješili. Priznajem da nisam dugo u eBosni i hercegovini, ali već sam dobio povjerenje od članova moje stranke tako da sam sada novopečeni predsjednik Radničke Parije, te smo već krenuli s radom. Nadalje, u eHrvatskoj sam već bio izabran za člana kongresa, a svoj posao sam radio savjesno. Uz sve to, spletom čudnih okolnosti (ali stvarno čudnih) našao sam se u kongresu eBiH gdje već sada možete vidjeti moj način rada. Moju ozbiljnost dokazuje i to da imam još jedan mogući prijedlog zakona za glasanje, ali mene nije pretjerano briga za exp. bodove, pa neću predlagati sulude zakone u eBosanskom kongresu sve dok to ne bude potrebno.


Što bi Don Perignon učinio u kongresu ako glasam za njega?
Nemogu vam obećavati brda i doline, te nisam demagog; ali mogu vam obećati savjestan i dobar rad u kongresu. Nadalje, zalagat ću se za bolja prava naših radnika, najugroženijeg sloja, jer oni stvarno to zaslužuju! Već ste mogli vidjeti moju aktivnost na eBiH forumu, a možete slobodno raćunati da će se ona udvostručiti!
I što najvažnije, ostvarit ću vam dojam mog rada, da ćete i slijedećih izbora glasati za mene Very Happy


Koja su postignuća Perignona?
Ponosni sam vlasnik čak 6 medalja, a nadam se da ću Vašim povjerenjem uskoro dobiti i sedmu!
Trenutno imam:
4 hard worker medalje u četiri mjeseca igranja;
1 kongresnu medalju koju sam dobio povjerenjem mojih građana;
1 super soldier medalju, a smiješi mi se i druga;
Ove medalje su dokaz moje aktivnosti i posvećenosti igri.


Hvala na utrošenom vremenu,
Don perignon;
Kandidat RP-e za kongresno mjesto u Istočnoj Republici Srpskoj (East Srpska Republic).



OSTALE VIJESTI IZ eSVIJETA

Slijedi rubrika ˝Ostale vijesti iz eSvijeta˝ u kojoj će se nalaziti tri najznačajnije vijesti ovoga dana sroćene u samo nekoliko rečenica.

Građani eBiH su se ponovo žalili adminu u vezi nepravolinog rasoreda resurasa, čeka se reakcija administratora.

Bliže se kongresni izbori u cijelom eSvijetu, još nas sedam dana dijeli od njih.

Ubrzo će novi građani eBiH, imati minimalac od 1.4 BAM-a, što je više od prethodnog (1 marka)



SAVJET DANA

Slijedi ˝Savjet dana˝, tj. kratki i korisni savjet koji vam može pomoći u daljnjem igranju eRepublika.

Nemojte da vas privuće nešto veća plata od firme koja ima veći q, jer će vam, iako imate veću platu, održavanje wellnessa biti teže.




To je sve za ovaj članak, nadam ste da ste zadovoljeni te očekujte ovakve članke i u budućnosti.
Vote & Subscribe ukoliko vam se sviđa, molim komentirajte ukoliko nešto želite nadodati.
Hvala i do pisanja.

Za sve pohvale, savjete i konstruktivne kritike moj sandučić je uvijek otvoren!
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.