eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rujan 2009. - Sramota ili ponos PA NAŠI SU !!

Go down

Rujan 2009. - Sramota ili ponos PA NAŠI SU !! Empty Rujan 2009. - Sramota ili ponos PA NAŠI SU !!

Postaj  Dalibor 23/9/2009, 16:23

Prvo osvrt na tekmu i Vase komentare.Kao prvo repka danas nije bila na razini i jbg sta sad pa nemogu ni oni igrati svaki dan savreno i oni su ljudi a nije sramote izgubiti od engleza 5:1 i to kod njih doma s tim da nit je igro Carli ni Luka sto u konacnici sve mjenja.Pravi navijaci navijaju i kad gube i kad tuku,a pojedinci ovdije ocito navijaju ko i u svemu u zivotu samo kad ide dobro e dragi moji zivot je grub a lopta okrugla zato dont srač tu mač bikoz aj zviz ju.Kao dugo imamo mi i druge sportase Blanka,kosarka,rukomet,vaterpolo itd itd a tek JANICA CARICA sta je s njihovim uspijehom?Pa se pitam dal smo zbilja toliko ograniceni na taj je...ni nogomet a u njemu fala bogu nikad nista nismo osvojili osim 3 mjesta i ne vidimo dalje od svog nosa?
Ja za sebe mogu rec da sam ponosan navijac svi sportasa u Hrvatskoj i tako ce i ostati pa makar svi oni poispadali u 1,2,5 krugu bilo kojeg natjecanja.

IZNAD SVEGA HHHRRRVVVAAATTTSSSKKKAAAA

EDIT:

e da a mislte da je njima bilo lako izgubiti s takvim rezultatom?Mislite da su mogli a nisu htijeli pa oni bi ih najrade zgazili ko i mi svi al jbg kad nejde onda nejde :
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.