eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Listiopad 2009. - Pitanje jedan,dva,tri.....

Go down

Listiopad 2009. - Pitanje jedan,dva,tri..... Empty Listiopad 2009. - Pitanje jedan,dva,tri.....

Postaj  Dalibor 29/10/2009, 11:26

Vecer ehrvatice i ehrvati.

Zelim se osvrnuti na ehrvatski chat na ircu i na ljude koji su tamo admini.Ovom prilikom zelim javno pitati Kokacha,Novembre i Zubixa po kojem kriteriju oni ocijenjuju ljude i zasto krse najosnovnije ljudsko pravo a to je SLOBODA GOVORA.Definica slobode govora na chatu je da smijes pitati sta zelis i koga zelis bez vrijedanja,kleveta i ostalih pordugljivih radnji.sto se kaznjava banom.E sad ako netko dobije ban zbog toga sto zeli objasnjenje zasto je banan to je apsurd i jako glupa radnja ljudi koji su tamo admini jer chat je stvoren za sve igrace a ne samo za odreden broj ljudi.Isto tako zasto jedan admin moze nekoga nazvati majmunom i pritom mu se nista ne desi pa zar postoje dupla pravila?Mislim da svaki takav postupak od admina ne zasluzuje nista drugo nego micanje s iste pozicije jer ocito takav covjiek ne moze biti odgovorna osoba i kriteri jer ocito nije svjesna sto radi i kakvu odgovornu funkciju ima.Kao drugo to vrijeda sve igrace ( jer su na chatu u strahu da ne pitaju krivu osobu i da prilikom ne dobe ban) i gubi se svaki smisao chata a chat bi trebalo biti mjesto okupljanja,razgovora i druzenja a ne mijesto lokalnih serifa s velikom kitom.Mislim da ovoga nema ni u srbiji i zato me je sram ovih polupismenih admina s duplim kriterijima.

Vrijeme je za novu garnituru admina na chatu pa ako djelite isto misljenje mogli bi napraviti i neku akciju Smile

EDIT: ili cemo opet sutiti kao sto mi eHrvatski znamo Smile

Hvala i do citanja Vas eHrvatski dizajn
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.