eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studeni 2009. - ██▓▒░ HLD stranka - sluzbeni kandidati ░▒▓██

Go down

Studeni 2009. - ██▓▒░ HLD stranka - sluzbeni kandidati ░▒▓██ Empty Studeni 2009. - ██▓▒░ HLD stranka - sluzbeni kandidati ░▒▓██

Postaj  Dalibor 15/12/2009, 14:21

Studeni 2009. - ██▓▒░ HLD stranka - sluzbeni kandidati ░▒▓██ HLD_izbori

Kao što znate danas su izbori u kojima biramo novi sastav našeg kongresa.

obrazek

Ukoliko ne možete doći na chat po upute, molimo vas da glasate isključivo za SLUŽBENE KANDIDATE HLD-a.
Samo za službene kandidate možemo garantirati da neće napustiti kongres nakon sto dobiju medalju i samo za službene kandidate možemo garantirati da neće postavljati UŽASNE prijedloge zakona.
Nažalost nekim ljudima je kongres šala da ne kažem nešto drugo. Funkcija kongresmena mora biti čast a ne prilika za 5 golda! Nikome nije u interesu da padobranci ulaze u kongres jer u svim stranka ima ljudi koji zaslužuju biti kongresmeni i koji su tu povlasticu stekli velikim radom i zalaganjem u stranci.

Zato vas molim da prije glasanja kontaktirate predsjednike stranaka, voditelje izbora ili barem pogledate tko su službeni kandidati bez obzira u kojoj ste stranci. Jer svakoj je stranci, a državi pogotovo u interesu da u kongresu budu vrijedni i provjereni ljudi.

Članovi i simpatizeri HLD-a mogu doći na chat ili chat2 na kojem će biti predsjednik stranke Dino_zippo i potpredsjednik GP.1 sa kojima se možete savjetovati.


Službeni kandidati i njihove kandidature

NW Hrvatska - SinCr0

Tko sam ja?

Moje ime je SinCr0. Igram eRepublik oko 10 mjeseci (počeo sam 10. 12. 2008. godine). eRepublik je jedina "browser based" igra koju igram. On-line sam u prosjeku oko 3h dnevno. Najcesce oko 16h i 22h. Redovito pratim sve događaje u igri. Komentiram, pratim forume, budem na chatu, pomažem potrebnima, kupujem hrvatsko, itd... Bio sam aktivan član vojske od početka, pa narednih nekoliko mjeseci! Usao sam I u ZDRUG, ne dugo nakon njegova osnutka. No, poslije sam otišao iz vojske i odlučio se posvetiti političkom životu. Moja prva stranka bila je HUS (Hrvatska Ujedinjena Stranka), gdje sam bio sve do osnutka HLD-a (Hrvatski Liberarnih Demokrata).

Zašto baš mene za kongresnika?

Zato što sam već dva puta bio kongresnik i uspješno sam odradio svoj posao, svaki dan sam on-line, imam vremena za pratiti rasprave o svemu, te uredno glasovati na svaki prijedlog u kongresku, naravno nakon rasprave, te dogovorom sa mojim kolegama u kongresu. Uvijek sam "friendly" raspoložen, te dostupan svim igračima eRepublika, pogotovo početnicima. I ja sam nekada bio početnik, te znam koliko mi je značila pomoć od starijih igrača.

Za mene možete glasovati ukoliko se nalazite u regiji "North West Croatia" u eHrvatskoj. Glasovati možete ako ste skupili 35 EXP-a, tj. postali lvl 6. Svoj glas dajete tako da kliknete na VOTE pored imena kandidata ("SinCr0", ukoliko želite glasovati).
Unaprijed zahvaljujem svojim glasačima.


Slavonija – Mr Dalibor

Moje ime je mr Dalibor i igram eRepublik nešto više od 4 mjeseca. Kada sam počeo igrati igru patio sam se dok je nisam skužio, a najviše sa firmama koje nemaju za plaće (hehe, kao u RL). Vjerojatno bi i odustao od igre da nisam (slučajno) uspio doći na chat kanal #eskola i odonda se sve promjenilo. Ljudi koji tamo rade su mi pomogli i uputili me što da dalje radim, te pružali pomoć kad god je zapelo. Ta pomoć koju sam dobio na eskoli i neumorno odgovaranje na bezbroj raznih pitanja me se dojmilo, te sam zbog toga odlučio i ja ostati tamo kao profesor i pomagati generacijama koje dolaze. Kasnije sam počeo raditi i u Crvenom križu, te u Ministarstvu obrazovanja, a sva ta zaduženja obavljam i sada.

U međuvremenu sam se pridružio stranci HLD jer mi se njihov program činio najbolji. Tamo sam upoznao dosta kvalitetnih ljudi s kojima se super slažem i stranki sam ostao vjeran do danas. U stranci vodim nekoliko projekata od kojih su najvažniji eČitaonica, koja okuplja na jednom mjestu sve novinske članke najboljih novina eHrvatske, te HLD Caritas, koji pomaže članovima sa niskim wellnessom.

Sve svoje obveze i zaduženja uredno ispunjavam, te to želim nastaviti i radom u eHrvatskom kongresu. Kongresnu dužnost ću obavljati savjesno i časno, te prije svakog glasovanja raspraviti predmet sa kolegama iz kongresa, i tada glasati po svojoj savjesti.


North Dalmatia – Dancingwoman27

Moje ime je dancingwoman27. Igram eRepublik 8 mjeseci ( počela sam 24.03.2009.godine). Već tri puta sam ušla u kongres i mislim da sam do sada svoj posao obavljala kvalitetno i nisam se dala povoditi za tuđim mišljenjima, a tako mislim i nastaviti ukoliko ponovno uđem u kongres. Ako date glas meni budite sigurni da taj glas neće otići u vjetar i da ću svoj mandat odraditi do kraja usprkos svim preprekama na koje se nailazi. Aktivna sam unutar stranke koliko god to mogu biti. Oni koji me poznaju znaju da sam pošten igrač i da kod mene nema nikakve vrste muljaže i da ću radije deset puta provjeriti jednu stvar nego se zaletiti i napraviti pogrešku. Trudit ću se da se upoznam sa svim budućim kongresnicima i da probam skupa s njima doprinjeti napredovanju naše zemlje i omogućiti bolje sutra za nove igrače koliko god to bude u mojoj moći. Neću obećavati brda i doline jer mislim da to nema previše smisla pošto nikada ne znamo što donosi sutrašnji dan... Jedino čemu trenutno težim je bolje upoznavanje s aktualnim predsjednikom države, jer zajednička suradnja moze uroditi dobrim plodom...


South Dalmatia - Buic Brutus

Cijenjeni igrači eHrvatske,
Moj nick je Buic Brutus i kandidiram se za kongres.
Rođen sam 635 dana eRepublike i trenutno sam na razini 16.
Moje aktivnosti vezane za eHrvatske su; "Mentor" - u sklopu ministarstva informiranja, član HLD-Caritasa, aktivac unutar HLD stranke i šire...
Za kongres sam se kandidirao jer me zanima "viša" politika eHrvatske, zanimaju me nove ideje, dovođenje i obuka ali i zadržavanje novih igrača.., kao kongresnik ću se zalagati za izgradnju bolnica u područjima u kojima još nisu izgrađene, dat' ću sve od sebe da regiju koju ću predstavljati - da izborim što bolji status i ostvarim želje žitelja regije!
Do sada nisam obavljao dužnost kongresnika, no upućen sam u rad i spreman sam obavljati dužnosti koje me očekuju. Ovo nije RL - ovo nisu pusta obečanja...


Lika i Gorski kotar – Marko Grozni & Mali_patuljak

Ja sam Marko Grozni i igram erepubik od 05.09.2009 - Day 655 of the New World. Još sam nepoznat igrač ali sam aktivan i nastojim biti što više upečatljiviji.Ako postanem zastupnik budite uvjereni da ću svoj posao odraditi najbolje što mogu. U HLD stranci sam od početka svog igranja i smatram da ću biti uspješan i pošten kao stranka čiji sam član. Dat ću sve od sebe da eHrvatska napreduje,ako glasate za mene znajte da niste pogriješili!!!

„Ja „Mali_patuljak“ prisežem da ću vjerno obavljati dužnost koja mi je dodijeljena od strane građana eHrvatske, njene vlasti i mojih stranačkih kolega.
Dužnost ću obavljati časno,pametno i revno, te neću dopustiti njeno oskvrnuće i uplitanje osobnih interesa.
Također neću dopustiti da ju drugi omalovažavaju,niti ću bez argumenata i dogovora sa samim građanima eHrvatske dolaziti u sukobe sa drugim kongresnicima.
Ova dužnost mi je čast te stoga neću iznevjeriti povjerenje MOGA naroda.“


Central Croatia – Ahileus

Moj nick je Ahileus. Voditelj sam HLD ambulante i odradio sam jedan mandat u kongresu.
Glavni cilj mog dosadašnjeg rada je bio da svaka regija eHrvatske dobije svoju bolnicu.
Taj projekt je pri kraju, tako da se sada mogu posvetiti odgovornom poslu kongresnika.


Istra i Kvarner – Moroplovac

Dobar dan ja sam Moroplovac glasujte za mene i nećete zažaliti uvijek za Hrvatsku i za njenu ekonomiju, za trening ratove, daljnija obećanja ne mogu davati jer ni sam neznam kako ćemo napredovati ali ću se JA potruditi koliko god mogu (s obećanjem da oću) da budem kongresnik koji neće pri ulasku u kongres otić i da ću se borit za našu domovinu i za vas radnike, poduzetnike , vojnike i druge političare .
Trenutan posao : U HLD weapon firmi
Vodio sam: Ured za Dijasporu RH , HLD Caritas

Molim vas da glasate za gore navedene kandidate. To su provjereni ljudi kojima vjerujemo i koji će časno obnašati dužnost kongresmena.


Predsjednik HLD Stranke: Dino_zippo
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.