eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2009. - HUS - službeni kandidati

Go down

Prosinac 2009. - HUS - službeni kandidati Empty Prosinac 2009. - HUS - službeni kandidati

Postaj  moretousic 8/1/2010, 18:37

HUS - službeni kandidati

obrazek
Postovani Gradani eHrvatske!

Obiljezavaju se kongresni izbori, i kao i svaki mjesec, pa tako i ovaj mjesec Hrvatska Ujedinjena Stranka je odabrala odlicne clanove koji su sposobni raditi za bolju eHrvatsku.
Da bi oni mogli raditi za eHrvatsku, potrebni su glasaci, zato vas molim da Glasate za sluzbene kandidate Hrvatske Ujedninjene Stranke.
A oni su:


obrazek

The_Pro

Poštovani gradjani eHrvatske!

Kandidiram se kao službeni kandidat HUS-a za zastupnika u Kongresu u regiji Istra i Kvarner.

Rodjen sam 02.06.2009 - Day 560 of the New World i od tada redovno radim i treniram čemu svjedoče moje 3 HW i 2 Super Soldier medalje. Aktivan sam član stranke.

Ako me izaberete, odraditi ću svoj mandat pošteno i do kraja i aktivno sudjelovati u radu i djelovanju Kongresa.

Ako mi želite pomoći dajte mi svoj glas u regiji Istra i Kvarner

Sa štovanjem,

The_Pro
kandidat HUS-a u regiji Istra i Kvarner

obrazek

Maras Mate

Kao član Hrvatske ujedinjene stranke i uz potpunu potporu stranke najavljujem svoju kandidaturu za Kongres u regiji North Dalmatia.

Rođen sam 06.11.2009, vlasnik sam jedne HW i jedne Super Soldier medalje.

Prijavljujem se na izbore po prvi put, trenutno sam član Vatrenih Guštera koji djeluju u sklopu Hrvatske vojske, a pa činu sam Lieutenant. Izrazito sam aktivan igrač i namjeravam raditi za boljitak naše eDomovine.

Ovim putem bih želio čestitati Sretan Božić i Novu 2010 godinu svim građanima eHrvatske.

Sa velikim štovanjem !

Maras Mate, kandidat za kongres HUSa

Domagoj II

Pozdrav poštovane eHrvatice i eHrvati,

Ovim putem najavljujem svoju kandidaturu za kongres.
Započeo sam s igrom iz znatiželje i želje za druženjem, ali tada nisam shvaćao da je ovo igrica sa stvarnim ljudima i problemima.
Problemima koje zahvaćaju i stvarni svijet, inflacija, visoki porezi, ratovi... Kongres je tu da odlučuje o eHrvatskoj budućnosti, a ja želim postati dio kongresa.
Moj glas je jedan, ali dovoljno vrijedan da promjenim ono što smeta vama, ali i meni.
Poput vas, i ja sam običan građanin eHrvatske, radim, ratujem (čin Lieutenant) i želim ovu zajednicu, velika srca, učiniti velikom.
Molim vas da uz vašu potporu to i ostvarim.

Ako mi želite pomoći glasujte za mene u North Dalmatia...

Puno sreće mojim stranačkim kolegama, ali i svima koji se zalažu za bolje!

Domagoj II

obrazek

Ruxa

Poštovane e-građanke i e-građani,

član sam HUS-a i uz podršku stranke, najavljujem svoju kandidaturu za kongres u regiji Lika i Gorski Kotar.

O meni:
Rođen sam 28.09.2009 - Day 678 i od prvog dana marljivo radim i treniram.
Vlasnik sam dvije Hard Worker medalje a po činu sam Captain.
Učesnik sam svih borbi u Hrvatskoj i mnogih inozemnih vojnih akcija.
Vlasnik sam dvije hrvatske firme za proizvodnju ticketa i oružja, te posjedujem vlastite eNovine.
Dnevno provodim 5-6 sati na eRepublik-u.

Kongres:
Svaki dan sam on-line, imam vremena za rasprave o svemu, te namjeravam glasovati na svaki prijedlog u kongresu, naravno nakon rasprave sa kolegama u kongresu i stranci.
Ukoliko me izaberete u kongres svih 5 golda idu u donaciju (HUS i HNB).
Mogu vam obećati da ću dati sve od sebe za boljitak, jačanje i stalni napredak eHrvatske kako na ekonomskom, vojnom tako i na svim drugim poljima!

Gdje i kako glasovati za mene?
Za mene možete glasovati ukoliko se nalazite u regiji "Lika and Gorski Kotar" u eHrvatskoj.
Glasovati možete ako ste skupili 35 EXP-a, tj. imate minimalno level 6.
Glasujete tako da kliknete na VOTE pored imena kandidata (Ruxa).
Nakon toga će se pojaviti prikaz privremenih rezultata na trenutnim izborima.

Unaprijed hvala na vašim glasovima i podršci,

Ruxa
Član HUS-a

obrazek

sensblack

Pozdrav svima!

Moje ime je SensBlack i dajem na znanje svoju kandidaturu za kongresne izbore!

U ovom svijetu sam rođen 11.12.2008., dakle već neka godina više manje uspješnog preživljavanja.

Po drugi puta se kandidiram za izbore. Prvi puta nisam se baš proslavio, ali sada se nadam boljoj sreći.

Moje dosadašnje igranje uglavnom se svodilo na posao, trening i ratovanje, ali ovom kandidaturom i možebitnim izborom kao kongresnika planiram se ozbiljnije uključiti u rad za boljitak eHrvatske.

Imam nekih 8 HardWorker medalja i "General" sam u vojsci.

Hvala glasačim HUS-a.

Živjeli!

sensblack

obrazek

Josx

Štovani eGradjani i eGradjanke eHrvatske,

kao članica Hrvatske ujedinjene stranke i uz potpunu potporu stranke najavljujem svoju ponovnu kandidaturu za Kongres u regiji Northwest Croatia.

Rodjena sam 14.09.2009. - Day 664 of the New World i od toga dana marljivo radim i treniram.

Vlasnica sam dvije HW i jedne Super Soldier medalje, a po činu sam Colonel.
Posjedujem jednu hrvatsku kompaniju za proizvodnju oružja.

Članica sam Uprave HUS-a, potpredsjednica stranke, te zastupnica stranke u trenutnom sazivu Kongresa.

Ukoliko me ponovno izaberete za zastupnicu u Kongresu, svoj ću mandat odraditi časno pridonoseći boljitku eHrvatske, a ako ne uspijem ući u Kongres, nastaviti ću s aktivnim radom u stranci posebice na razvijanju i pokretanju raznih projekata usmjerenih ka razvoju i razvitku eHrvatske.

Svim kandidatima i kandidatkinjama, a posebno mojim stranačkim kolegama, želim uspjeh na ovim izborima.

Josx
kandidatkinja HUS-a u Northwest Croatia regiji

obrazek

Josip Bilic

Lijep pozdrav svim eGrađanima i eGrađankama!!!

Moje ime je Josip Bilic i vec sam dugogodisnji igrac erepublika.
Rođen sam 13. 07. 2009., ili 601. dana Novog svijeta!

Marljiv sam i svakodnevni igrac sto dokazuje mojih 5 Hard work medalja i uskoro 2. Super soldier
medalja. Po cinu sam trenutno Colonel.
U trenutnom sazivu eHrvatskog kongresa sam zastupnik i vrijedno sam obavljao svoju duznost kao vaseg politicara. Clan sam Hrvatske ujedinjene stranke i njen sam aktivan clan.
Po naravi sam radisna i otvorena osoba spremna za suradnju i dogovor.
Zato molim Vas, eGradane i eGradanke da mi date potporu na predstojecim kongresnim izborima.
Kandidat sam u regiji South Dalmatia.
Obecajem da cu raditi ne samo za svoje dobro vec i za dobro sviju Vas.
Unaprijed Vam zahvaljum i naravno zahvaljujem Hrvatskoj ujedinjenoj stranci koja je prepoznala moj rad i odlucila i mene postaviti za kandidata na predstojecim izborima.

Sa velikim stovanjem !

Vas Josip Bilic, kongresni kandidat HUS-a u regiji South Dalmatia!


obrazek

bakalarko

Pozdrav svima eGrađankama i eGrađanima!

Moje ime je bakalarko, a kao sto vec mozete vidjeti, kandidiram se za kongres u regiji Central Croatia kao član Hrvatske Ujedinjene Stranke!

Iako se ne mogu hvaliti iskustvom kao neki kandidati, zato mogu reci za sebe da stavljam interese drugih ispred svojih, sto vjerujem da vecina ne moze reci!

Otkad sam poceo igrati, nisam propustio ni jedan dan Novog Svijeta, a obecajem da necu ni za vrijeme svojeg mandata, kojeg obećajem da cu odraditi do kraja s ciljem unaprijednja zivota svakog eGrađanina naše eDomovine!

Detaljnu kandidaturu mozete naci ovdje, a vasa pitanja su dobrodosla!

Ovom prilikom zelim zahvaliti svima u stranci, ali i izvan nje, koji su me podrzali i onima koji ce me tek podrzati!

Hvala vam!

bakalarko, član HUS-a


S HUS-om u bolju eHrvatsku!

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.