eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Europa statistike,najsvježije stanje u svijetu.Grgo

Go down

Travanj 2009. - Europa statistike,najsvježije stanje u svijetu.Grgo Empty Travanj 2009. - Europa statistike,najsvježije stanje u svijetu.Grgo

Postaj  Vladimir Andreev 13/5/2009, 13:23

Dobar Vam dan.
Dan je uistinu lijepo (kod mene) i škola mi je tek u 16h(zahvaljujem maturantima na skraćenim satovima).

Nego,zašto opet gnjavim javnost?
Besmislicama naravno,a koje su to-pogledajte cijeli članak.

Dok naš Gobba kasni s nekim vijestima na mapi,pogledajte malo ovdje dok gobbica ne sredi svoje. Very Happy

Ako su neki već to vidjeli tj. znaju za to-moram vas obavijestiti da sam dodao slijedeće:
-Europa oil karta
-Europa iron karta
-Europa wood karta
-Europa grain karta
-Europa karta populacije i kretanja stanovništva
-------------------------------
To sve možete pogledati ovdje.
A sad još malo statistika o eEuropi:

Broj država i eEuropi:32(31+Izrael) a to su:
Portugal
Spain
Ireland
United Kingdoom
Netherlands
Italy
Switzerland
Croatia
Serbia
Bosnia and Herzegovina
Germany
Hungary
Greece
Turkey
Bulgaria
Romania
Moldavia
Ukraine
Poland
Czech Republic
Slovakia
Denmark
Sweden
Norway
Finland
Russia 1/2
Latvia
Lithuania
Estonia
Austria
Isreael*

TOP države po regijama:
1.France -23
2.Romania (u EUROPI)-22
3.Turkey -20
4.Spain -17
5.Germany - 14

Ukupno stanovnika u Europi:
-zapadna granica su Azori(Portugal) a istočna granica suNorthern-Region(Russia),Volga-Vyatka(r ussia),Volga,North-causacus i na jugoistku je granica Marmara,Aegean-Region(turkey).Do tamo sam zapisivao informacije.
- 64 687 stanovnika u Europi=53.12% of New World
--------------------------
ATLANTIS:
Spain,United Kingdom,Sweden,Norway,Finland,Germany,Po land,Romania,Croatia and Greece=12/332= 37.5% Atlantis members in Europe

PEACE GC:
Portugal,Netherlands,France,Italy,Sloven ia,Hungary,Turkey,Serbia,Bulgaria and Russia=10/32=31.25% Peace memebrs in Europe

NEUTRAL:
Ireland,Switzerland,B&H,Denmark,Austria, Ukraine,Slovakia,Czech Republic,Estonia,Latvia and Lithuania=11/32=34.75% neutral countries in Europe
------------------------

Eto,ima malo grešaka al' ok.
Kao što rekoh,previše mi vremen oduzima ona moja bivša stranica i sada slike stavljam na Picasa web Album.Ako vam se to dopada stavite stranicu pod Bookmark ili Favourites pa lako saznate novosti.

Hvala na čitanju.
obrazek

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.