eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Obavijest Zavoda za zdravstvo RH

Go down

Travanj 2009. - Obavijest Zavoda za zdravstvo RH Empty Travanj 2009. - Obavijest Zavoda za zdravstvo RH

Postaj  InChY 13/5/2009, 16:28

Koristim ovu priliku da obavijestim sve nadlezne organizacije i sve korisnike usluga Zavoda za Zdravstvo RH o slijedecem:
.
Kao sto znate, zadnjih dana je na mjestu direktora Zavoda za zdravstvo doslo do smjene. CopyPaste071 je prepustio to mjesto meni (predstavit cu se na kraju clanka).. S njim sam proveo dosta vremena dok mi je objasnjavao kako to sve funkcionira, te mu se ovom prilikom svesrdno ZAHVALJUJEM...
.
U zadnja 2 dana pokusavam pohvatat konce, i aktivno zapocet s radom, i sad napokon mogu rec, nakon velikog ulozenog truda, da sam uspio...
Od jucer su ponovno otvorene za rad firme Drzavni pokloni q1 i Drzavna Hrana q2 koje djeluju unutar Zavoda za zdravstvo RH... Zaposleni su ljudi (ima jos mjesta, pa se slobodno javite).. Nabavljene sirovine, te je i proizvodnja pocela... Naravno, sjela je i donacija drzave na racun firme, bez koje nista ovo nebi bilo moguce...
.
Obzirom da se u zadnje vrijeme nakupio poprilican broj upisa u Registar kriticnog welnessa, molim za razumijevanje oko donacija giftova, za Vas kojima je potrebno... Svakodnevno, kod proizvodnje novih giftova, isti se dijele Vama... Tako da nebi pomislili kako je netko zaboravio na vas... Ne ne... Samo, ima Vas puno, pa ako bi cekali par dana na giftove, molim da se ne ljutite previse Smile
.
Isto tako, velika POHVALA onima koji su u medjuvremenu iskoristili ratove, koji su se odvijali na podrucju eHrvatske, odnosno eSrbije, te su si uspjeli sami, bez pomoci Zavoda, podignuti welness.. Svaka cast, tako i treba...
.
I jos nesto za kraj... Danas sam na Zavod od par igraca primio odredjenu svotu novaca, koje bi trebao koristiti za kupnju giftova i offerat giftove tim istim ljudima... NAPOMINJEM da to ne radite... Ako ste jucer primili odredjenu kolicinu giftova, a jos Vam treba do 50% welnessa, samo se trebate strpit par dana, te ce isti biti donirani Vama.. . Evidencija se vodi o svakome.
Naravno, te novce sam odmah vratio doticnim gradjanima eHrvatske.
Znajte, jako Vas je puno u registru, na stotine, te jednostavno nebi bilo u redu prema ostalima da se samo odredjenim ljudima donira. ZAR NE???
.
I jos samo da stavim link na registar kriticnog welnessa:
https://spreadsheets.google.com/viewform?key=pVRRyp0peDExS1QiU0cP6eQ&hl=en
.
Eto, toliko od mene za sad... Do skorijeg pisanja, i novih obavijesti..
Srdacan pozdrav...
.
direktor Zavoda za Zdravstvo RH
elessar1977
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.