eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Nešto je trulo u državi Hrvatskoj

Go down

Travanj 2009. - Nešto je trulo u državi Hrvatskoj Empty Travanj 2009. - Nešto je trulo u državi Hrvatskoj

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:40

"To what issue will this come? Za što će se ovaj problem doći?
Marcellus:
Something is rotten in the state of Denmark. Nešto je truo u državi Danskoj.
Horatio:
Heaven will direct it. Nebo će izravan ga.
Marcellus:
Nay, let's follow him. Čak štoviše, da je iza njega.

Hamlet Act 1, scena 4, 87-91

Tu kaže "državi Danskoj", to se odnosi samo na Dansku: riba je truli od glave prema dolje nije sve dobro u vrhu političke hijerarhije..."


Ovaj sam odijeljak i objašnjenje namjerno odabrao i kopirao sa jedne web stranice. Previše toga se nejasnog događa ovih dana, ali naravno to ne potječe od nas običnih ljudi. Nas običnih ljudi koji živimo i koji se borimo da si dignemo velnes, zaradimo plaću i sakupimo ponešto golda.

Kao što piše u objašnjenju riba truli od glave prema dolje. Eto tako i naša država pomalo počinje truliti, a svi mi znamo odakle. Ovih dana se izrazila jedna politička struja. Koja je pomalo opasna za eHrvatsku. Neću ništa spominjati samo ću reći da se pozivam na transkript eLea i nadam se da je taj transkript većina građana pročitala. Ovih dana se svi normalni egrađani zgražaju što sve to događa, od krađe akaunta do pokušaja pljačke državne blagajne.

Smatram da ste sve pojedinosti saznali iz novina ostalih kolega egrađna eHrvatske pa neću ništa posebno pojašnjavat. Samo ću izraziti želju, kad svi već vidimo da trulimo od glave prema dolje, da određni ljudi napuste politiku te da ne čine toliko štete eHrvatskoj. Ova moja želja ili apel neće imati tolikog odjeka JER VLAST JE IPAK SLAST. Znam da ima poštenih i dobrih ljudi, kako u vlasti tako i u oporbi. ALI TRULIH RIBA SE MORAMO RIJEŠITI, apel običnog građanina eHrvatske.

Vaš urednik novina,
Pero Pero
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.