eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - ROCKER-MA - VELIKI HEROJ KOJI NE PLACE

Go down

Svibanj 2009. - ROCKER-MA - VELIKI HEROJ KOJI NE PLACE Empty Svibanj 2009. - ROCKER-MA - VELIKI HEROJ KOJI NE PLACE

Postaj  InChY 11/6/2009, 20:22

Postovani eHrvati i eHrvatice !


Nakon teksta HEROJI NE PLACU u novinama GLAS SAVJESTI od strane predsjednika HDS-a Rocker-ma duzan sam odgovorit na ovu ponovnu promociju HDS-a i ponovnom "kulturnom" napadu na oporbu.
Dragi eHrvati opet ste postali svjedoci kako vladajuci vladaju i kako smatraju da su nezamjenjivi i prepuni sebe uzimaju za pravo da gaze sve one koji ne misle kao oni ili bolje receno pokusavaju smanjiti kritike koje su upucene njima pisuci o svojim fenomenalnim rezultatima koje su postigli od kad vladaju.

Kazu da se pljuje po vlasti bez argumentana,da su politicka prepucavanja dozivila svoj vrhunac i onda slag na kraju dolazi pohvala da se vecina ljudi nije navukla na tanak led oporbe,tanak led kaze dragi i uvazeni Rocker-ma i dodaje da je prepucavanje s oporbom besmisleno,dobro dragi moj Rockeru besmisleno je sto upozoravamo da nam edrzava ide unazad,pa i ti isti ljudi koji se "nisu navukli na tanak led" kako ti kazes isto shvacaju da je situacija sve gora i gora,a tko je za to kriv? oporba?
Dragi rocker-ma umjesto da pricas ovakve gluposti budi malo samokriticniji umjesto da kritiziras oporbu,jer nasa je duznost upozoravati i nase demokratsko pravo je upozoravati na ocite propuste koje radi vlada HDS-a.Kazes da je nas problem sto ste vi na vlasti,e pa nije to tocno jer da radite vas posao kako treba imali bi podrsku i jos veceg djela eHrvata i da ste samo malo samokriticniji svi bi vam cestitali i barem pruzili ruku podrske,ali vi mislite da ste najpametniji i jos ste uz to bahati,pa sad ne razumijem kako zelite da drugcije mislimo o vama?
Govorite o mocnoj izbornoj pobjedi,tu se slazem da imate jaku podrsku glasaca koji podrzavaju HDS u dobrom i losem i to je vrlo pozitivno,ali mislim da su zadnji izbori pokazali da se i vi trebate zamislit,jer je vas kandidat nesto malo glasova ispred kandidata koalicije i da je kojim slucajem eHSP isao u koaliciju - bili bi dotuceni do nogu,a to znaci dragi Rocker-ma i da i ne radite posao kako treba i da bi ti rezultati trebali dati neke samokriticne komentare i da bi konacno nasoj javnosti trebali reci da ste imali i neke propuste u vladanju,a svi znamo da ih je bilo dosta,onda na kraju kad treba jos vise napsat oporbu spomenete da HUS zove eSrbe da glasuju na izborima protiv HDS-a,ako je to i istina nemate im sta zamjerit jer jedan dio stanovnistva su i eSrbi svidjelo se to vama ili ne i ako imaju ljudi volju glasati zasto nebi neka od nasih stranaka i njih zvala?
A kad vam to toliko smeta zasto niste dovrsili posao u ratu,nego sada kukate u miru ako ih neka od stranaka zove da glasaju za njih,zapamti Rocker-ma HEROJI NE PLACU.

Najvise me zanimao dio Ucjene Impeachmentom,prvo i osnovno mislim da je to vasa duznost da pokazete transparetno eHrvatima uplate i isplate i da napravite kompletnu reviziju da vidimo koliko uspjesno ekonomski vodite nasu edrzavu,pa da vidimo jeste li kompetentni ili ne,to nije dio o kojem treba razmisljat oporba.

Druga stvar dragi Rocker-ma kad si ti vec covjek koji kako kaze 24 sata dnevno prati stanje HNB-a,napravi nam svima izvjesce da vidimo gdje mi to sjajno stojimo u ekonomiji i takodjer napravi mi malo financijska stanja i drugih edrzava pa da vidimo po cemu si ti to zakljucio.

Sto se tice vojske to ne mogu konmentirati jer nisam upoznat s situacijom,ima tko ce to komentirati bolje nego ja,ali me zanima dio o postenju Andy-a i o velikoj koaliciji na celu s CopyPasteom,napisano je da to nitko nije predlozio,a prava istina je da sam ja to napisao onaj dan kad su Copy-a izigrali i na njegovo mjesto ubacili Roby Petrica,ja sam napisao clanak Koalicija

http://www.erepublik.com/en/article/koalicija--772303/1/20

i u njemu prije mjesec dana pozvao na koaliciju stranaka,a i strankama sam predlozio da se podrzi CopyPaste kao covjek koji se potrudio oko kandidature i koji je profesionalno odradio posao za HDS i onda je neposteno izigran,ja sam prvi bio za to da se ujedini oporba i da se podrzi covjek koji bi sigurno pobjedio,napisao si da je to CopyPaste odbio? pa naravno da je odbio kad je samo s tim cinom dokazao da je beskicmenjak i crv,jer nakon onog sto ste vi napravili njemu,najmoralnije bi bilo s njegove strane da je otisao iz vase stranke i mozda iz politike,ali ne on je morao dokazat da ipak "nema muda",pa nek mu je sa srecom u HDS-u.

I na kraju dragi Rocker-ma nakon svega napises da ste izgubili volju i da necete imati kandidata? Mislim da je i vama jasno da sljedece izbore necete dobiti cak i ako krenete sa ocajnickim tekstovima kao onda u stilu ROBY VRATI SE ili mozda SPLIT1700 VRATI SE,pa onda pisete da se povlacite i ostavljate vlast drugima i to sad kad ste edrzavu doveli na rub propasti radite zadnji cin propale politike,a to je podvijanje repa,e to dragi Rocker-ma znaci da HDS HEROJI I TE KAKO PLACU,jer glumite placljivu djecu koja ne voli kritike,koja ne vole da im se da sugestija,savjet u interesu svih nas,a ne u interesu oporbe,jer iskreno nije mi bitno vladao HDS,HSP,HUS ili netko cetvrti,vazno mi je da imamo jaku i mocnu edrzavu sa jakim gospodarstvom,vecim teritorijom i sto bolji polozaj u erepublici,cestitam ljudima koji su ucinili sve da dodje nasa eHrvatska u okvir eRepublike i cestitam svima koji su ucinili sve da imamo veci teritorij i sad pozivam sve casne ljude iz svih stranaka (ukljucujuci HDS) da probaju naci rjesenje da nasa situacija bude bolja i da budemo jaci kako ekonomski,tako i vojno,a dragim HDS-ovcima porucujem da ipak istaknu svog kandidata i da ipak izadju na izbore jer ipak jos vjerujem da mozete biti HEROJI KOJI NE PLACU.


Zdravi i veseli bili.
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.