eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozujak 2009. - Prljavi ples IV

Go down

Ozujak 2009. - Prljavi ples IV Empty Ozujak 2009. - Prljavi ples IV

Postaj  InChY 11/6/2009, 21:00

Sasvim očekivano, Roby Petric je pobijedio na izborima. Još nisam skočio do stranke da provjerim rezultate izbora (evo trčim već) ali je, po riječima kolega novinara, pobijedio sa VELIKOM razlikom.

Aha, evo ga. Dakle, Roby Petric je (preskočite idući odlomak, vrli radnici i liberali!) nadmoćno pobijedio sa oko 200 glasova više nego što je imao andycro. Nameće se pitanje, zašto su ljudi glasali za Robya Petrica? Pa evo, FAQ: Kako je Roby došao na mjesto predsjednika (i prežderao se bobi štapića pa je sad debel ko Žak)

1. Znači... Roby Petric je sada naš novi predsjednik
*šmrc* *cvil* *kenj* *jec* Da.

2. Mislim, za ozbiljno? Nije neka prvoaprilska šala ili štogod?
Mrtvački smo ozbiljni! (Doduše, teško da možemo biti ozbiljniji)

3. A gdje je nestao KopiPejstXYZ?
Roby Petric ga je zamijenio.

4. To nije fer! Mislim, ovaj se pripremi i sav je sretan što će osvojiti izbore i dobiti pet golda a onda se pojavi tamo neki lijevi šarlatan i preuzme mu kandidaturu u pet do podne!
Da, slažem se sa tvrdnjom (sad će doć neko i reć "haha nije ni čudo vidi mu frends listu") ali nije ni fer nazivati Robya "lijevim šarlatanom" (iako u duši svi znamo da je ali to tajimo od njega budući da bi mogao postati zao :S). No, CopyPaste se puno pripremao, napravio cijeli esej o tome kako bi baš ON trebao biti predsjednik eHrvatske, i zbog toga sam mu mislio dati svoj glas. No, kada se pojavio Roby Petric, netko za kojeg je većina građana eHrvatske načula samo preko mitova kako je on "Mojsje za eHrvatsku" (bez uvrede dragome Bogu) i kandidirao se za predsjednika... To nekako nije u redu. Naravno da je R.P. napravio mnogo stvari za eHrvatsku ali vjerujem da je njegovo vrijeme prošlo i da ovo što je napravio apsolutno nije u redu.

5. Nisam te slušao, možeš li to objasniti u jednoj rečenici?
Iako je napravio mnogo stvari za eHrvatsku, vjerujem da R.P. treba ustupiti mjesto nekim novim predsjednicima.

6. Dobro, a što je on napravio tako značajno da su ga stavili za kandidata, a mi ga izglasovali za predsjednika eHrvatske?
Vjerujem da je to jednostavno neka vrsta euforije što se ON vratio i da bi mogao napraviti još nešto FAKAT senzacionalno. Ali ne.

7. Poslije ovoga te nikad neće primiti kao predsjednika ili u kongres!
No shit, Sherlock.

8. Koji će biti njegovi potezi nakon što je pobijedio na izborima?
To nitko ne zna i ne usuđujemo se prognozirati.

9. Zar je tako strašno?
Ne, možda neće zapravo napraviti ništa, iako najavljuje "velike promjene".

10. Možeš li prenijeti još neko zrno znanja na mene?
Mogu vas uputiti da pročitate Wiki i saznate tko je taj famozni Roby Petric.
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.