eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosinac 2010. - [PREDSJEDNIK eHR] Dan eDržavnosti

Go down

Prosinac 2010. - [PREDSJEDNIK eHR] Dan eDržavnosti Empty Prosinac 2010. - [PREDSJEDNIK eHR] Dan eDržavnosti

Postaj  AlenDuia 12/12/2010, 21:48

Draga eNacijo,

Danas je i poseban dan i poseban datum i mislim da je potrebno jedno Predsjedničko obraćanje.

Dan je poseban je branimo naše susjede i saveznike BiH od srpskog napada. Još jednom je Srbija dokazala da nema nikakve interese prema BiH-a osim otimanja prirodnih resursa i firmi poštenih građana. Osim što branimo BiH branimo i sami sebe. Ako padne BiH, izlažemo se velikoj opasnosti. Neću puno duljiti o važnosti ovog rata jer vidim po stanju u bitkama da je svima to jasno. Moram reći bez imalo pretjerivanja da sam jako ponosan na sve. Nastavite samo tako i dalje. Kao i uvijek pratite zapovijedi Ministarstva Obrane i ako ste u mogućnosti donirajte na HNB. Zajedno smo nezaustavljivi i siguran sam da ćemo prvo obraniti, a zatim i osloboditi cijelu BiH.

Datum je usitinu poseban. 09.12.2008. je u eRepublik uvedena Hrvatska - prva nova država u V1. Tek su dvije svjećice na torti naše drage eDomovine, a toliko toga se dogodilo. Osvajali smo i bili osvojeni, TO-ali druge i bili TO-ani, stajali smo u rovovima kao jedan i napadali se međusobno kao najgori neprijatelji. Iz nekih tih događaja smo izišli jači i nekih potpuno razjedinjeni i obeshrabreni. Ipak, još smo tu i ne idemo nikamo. Igrači odlaze i dolaze, mijenjaju se predsjednici, vlade i stranke, ali Hrvatska uvijek ostaje. Otrcana fraza znam, ali što mogu kada je tako?


Ne predajte se eHrvati!


A man is not finished when he is defeated. He is finished when he quits.
-Richard M. Nixon

Predsjednik eHrvatske,
Antonio Wimer


AlenDuia

Broj postova : 64
Join date : 12.12.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.