eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siječanj 2009. - Problemi, Split1700 za predsjednika, poslovne usluge

Go down

Siječanj 2009. - Problemi, Split1700 za predsjednika, poslovne usluge Empty Siječanj 2009. - Problemi, Split1700 za predsjednika, poslovne usluge

Postaj  Vladimir Andreev 26/5/2009, 17:40

Cijenjena nacijo, opet ja...jao što mrzim to cjenjena nacijo...nema veze, dragi građani eHrvatske opet imam puno toga za reći. Pametnog ili ne, zaključite sami.

Pa počnimo prvo sa par problema.

MONETARY MARKET

Monetary market je u problemima u zadnjih par dana. Čas je ok, čas nije, uglavnom nije. HRK postaje malo prejaka, a neki očito ne shvaćaju zašto je to loše za našu ekonomiju.

Stvar je vrlo jednostavna. Ako se pojačava vrijednost HRK, plaće se povećavaju u odnosnu na gold, ali u HRK ostaju iste. Kako su plaće iste i cijene su iste, znači da u odnosu na gold cijene rastu, što potiće black market, te isto tako nismo konkurentni za izvoz, pa makar i onaj izvoz koji ne ide preko licenci, a neki ga zovu šverc.


Nemojte uništavati naše tržište svojom pohlepom, čak imate jedno 10-15 država gdje više možete zarađivati nego na našem tržištu, čak i do 0.2 golda po promjenjenom goldu i gdje se novci brže vrte nego kod nas.

BROJ TVRTKI U eHRVATSKOJ

Trenutan broj tvrtki u eHrvatskoj je prevelik. Imamo 136 tvrtki, a radnika samo za njih 70-75. Istina, svaki dan imamo dosta novih, ali pitanje je dokad tako. Ljudi moji, pa ne može svatko biti direktor, nisu svi ni sposobni za to, nemaju svi novce za to, neki će biti vojnici. Ne možete na sto strana, držite se rada i to je to, a ako se dogodi prilika za neku tvrtku, onda da, ali za to trebate i puno znanja i puno novaca.

Apeliram isto tako sve građane eHrvatske da ne otvaraju tvrtke u eHrvatskoj, barem ne do nekog velikog vala novih radnika koji će doći u igru.

WOOD SEKTOR

Nemojte više otvarati tvrtke u wood sektoru ni pod razno u Hrvatskoj, kao što je jedna naša stranka učinila, trenutno se ne zna koliko trebamo tvrtki i koje kvalitete za bolnicu i defensive system, jer je sve u fazi razrade rješenja.

A sada idemo na pozitivnije stvari, znate da kažu da šlag dolazi na kraju...iako bi ja rađe jagodu, ali ajde...

Prodaja Q2 wood tvrtke

Prodajem svoju wood Q2 tvrtku, sve ostale informacije na PM ćete dobiti, samo pitajte.

Inače radi se o ovoj tvrtki: Hrvatsko Drvo Q2

Primam ponude do petka navečer, pa ću odlučiti jeli ijedna od njih zadovoljavajuća. Nakon kupnje nudim pomoć pri nabavi radnika i obračun isplativosti plaća.

IZBORI

U četvrtak su izbori, ne zaboravite obaviti svoju egrađansku dužnost, stoga glasajte. Moram pohvaliti kandidata moje stranke Split1700, čovjek stvarno jako malo piše, ali kad napiše nešto to je onda ono pravo. Čovjek samo radi i jako je vrijedan, stoga glasajte za njega i njegov pomno odabrani tim, u kojem je naravno i Roby Petric kao igrač iz sjene, te će isto imati neku funkciju. Naravno da će se za svaki ozbiljniji potez i njegovo mišljenje tražiti, stoga znate što vam je činiti: SPLIT1700 i vote.

Ovdje se radi o jednom jako dobro timu, koji je stvorio HDS, a to su ljudi koji jako puno znaju o svim finesama same igre i naravno, ako želite postati dio tog tima i da se vaše ideje čuju pridružite se HDSu i našem forumu sve svoje ideje i viđenja možete predložiti, ostatak ljudi komentira pa čak i iz neke loše ideje može se doći do jako dobrog rješenje samom razradom projekta.

Poslovne usluge iliti svjetlost na kraju tunela

Na ovu ideju sam došao potaknut glupostima koje neki naši ljudi rade otvaranjem mase tvrtki na lošim tržištima. U eHrvatskoj više nema mjesta, čak štoviše, imamo duplo tvrtki od potrebnog broja. Stoga zašto ne otvoriti tvrtku negdje vani? I nas su iskorištavali dok nismo dobili eHrvatsku, ne vidim razlog zašto mi sada nebi svijet iskorištavali.

Pa da počnemo:

Land

Ukoliko želite tvrtku u landu i želite izračun zarade, a znate u kojoj državi koji Q tvrtke želite, pošaljite podatke:

-kvalitetu tvrtke koju želite: Q2 - Q5 (nemojte se javljati za Q1 u landu, ne isplati se)
-u kojoj zemlji želite otvoriti tvrtku:

Dobijete sljedeće podatke:

Obračun zarade za:
-prosjećan skill 2, wellness 40, trivia bonus 4
-prosjećan skill 3, wellness 50, trivia bonus 4
-prosjećan skill 4, wellness 60, trivia bonus 5
(ako želite 3 izračuna po želji, možete izabrati)
-3 najskuplje zemlje za taj raw material, kako bi mogli izvoziti preko donacija RM za veće novce

Cijena: 3 GOLDa

Ako želite preporuku za zemlju(za određeni Q firme) cijena je 4 GOLDa, a ako želite da vam odaberem državu i raw materail za određeni Q cijena je 6 GOLDa. U ovim slučajevima tražit ću vas ostale informacije preko PMa. Minimalno veća zarada od 0.2 GOLDa dnevno od prosjeka. Obično i veća, ali ovo garantiram.

Ako ste zainteresirani javite se na PM.

Manufacturing

-kvalitetu tvrtke koju želite: Q1 - Q5
-u kojoj zemlji želite otvoriti tvrtku:

Dobijete sljedeće podatke:

Obračun zarade za:
-prosjećan skill 2, wellness 40, trivia bonus 4
-prosjećan skill 3, wellness 50, trivia bonus 4
-prosjećan skill 4, wellness 60, trivia bonus 5
(ako želite 3 izračuna po želji, možete izabrati)

-3 najskuplje zemlje za taj proizvod, te 3 najjeftinije zemlje za RM koji vam treba u tvrtki.

Cijena: 4 GOLDa

Ako želite preporuku za zemlju(za određeni Q firme) cijena je 6 GOLDa, a ako želite da vam odaberem državu i raw material za određeni Q cijena je 8 GOLDa. Minimalno veća zarada od 0.3 GOLDa dnevno od prosjeka. Obično i veća, ali ovo garantiram.

Ako ste zainteresirani, javite se na PM.

Constructions

Najbitnije je da država ima kvalitetnih radnika, jer inače constructions skill nije baš jako zastupljen.

Zbog toga detalje dogovaramo preko PMa.

Dobijate sljedeće podatke:

Obračun zarade za:
-prosjećan skill 2, wellness 40, trivia bonus 4
-prosjećan skill 3, wellness 50, trivia bonus 4
-prosjećan skill 4, wellness 60, trivia bonus 5
(ako želite 3 izračuna po želji, možete izabrati)

-3 najskuplje zemlje za taj proizvod, te 3 najjeftinije zemlje za RM koji vam treba u tvrtki.

Cijena: cca 10 golda, ali se da dogovoriti, zbog složenosti posla i zahtjeva za podacima.

Ako želite zemlje za izvoz preko donacija za svoju tvrtku za 1 GOLD dobijate 3 države sa najskupljim RM.

Napomena za grain: zbog sukoba interesa neću davati za grain informacije o državama za izvoz.

Ako želite da vam preporučim najbolju zemlju za izvoz sirovine preko licence, to će vas koštati 1 GOLD. U obzir se uzimaju činjenice kao import tax, konkurencija i slično.

Ako trebate pomoć pri natječaju, za cijenu se dogovorimo preko PMa, pogotovo za subvencioniranje licence.

U obzir uzimam činjenice jesu li neke regije u opasnosti od rata, država u opasnosti od takeovera i slične stvari, ukoliko vam ja preporučam državu i RM, odnosno proizvod, a vi ćete mi u tom slučaju samo Q tvrtke poslati.

Ako ste radnik, a želite znati koliko proizvodnja donosi vašem šefu, za land skill 20 HRK, za manufacturing skill 30 HRK.

Informacije na broj mobitela...već ste se ponadali, ha? hehe...na PM, molim.

Upozorenje šaljem onima koji podatke misle preprodavati, da možete dobru ideju zeznuti, tako da umjesto jedne tvrtke u nekoj državi, otvore se 2 ili 3 i sve padne u vodu radi konkurencije i sličnih problema. Ekonomija nije za zafrkanciju, stoga svima koji to misle raditi odmah kažem da sami rade to, a ne kopiraju od mene.

Zašto bi netko dao tolike novce za ovu uslugu?
Kad otvorite tvrtku u nekoj zemlji i budete ulagali novce i vrijeme i na kraju propadne, sjetite se mene. Oni koji su propali kod nas ili vani znaju o čemu govorim, a i dnevno 1 PMova o glupostima u vezi firme je stvarno previše, pa kad budu plaćali imati ću neki motiv da radim usluge.

Kad mi se javite i sve dogovorimo, nakon uplate traženog iznosa, odradit ću posao u roku od 48 sati, te vam poslati rezultate. Zašto tako dugo? Pa treba sve podatke za sve države u tom sektoru provjeriti, da ne bi bilo loših reklama.

Eto toliko od mene, budite mi sretni i veseli, glasajte mi za Split1700 na izborima sutra, i naravno pročitajte članak, a ako ne vote i subscribe bih molio...znam da je dugo.

Doviđenja, cjenjena nacijo...ah, opet ja...piiiiiip.

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.