eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - SPLITE1700,VRATI SE !!!!!!!!!!!

Go down

Lipanj 2009. - SPLITE1700,VRATI SE !!!!!!!!!!! Empty Lipanj 2009. - SPLITE1700,VRATI SE !!!!!!!!!!!

Postaj  InChY 18/6/2009, 12:14

Postovanje dragi eHrvati i eHrvatice !

Nakon "pobjede" esrpskih pobunjenika nad 2 ehrvatske stranke i nakon likovanja po novinama kako su izveli velicanstvenu akciju ocekivao se ipak malo jaci odgovor nasih novina - a ono vrlo mlak odgovor ili nikakav.

Razlog je jednostavan jer eSrbi nisu napravili apsolutno nikakvu pobjedu.Preuzeti stranku ne znaci nista znacajno,ali napraviti rezultat na izborima za kongres ili predsjednickim izborima je vec ozbiljnija stvar,a to ocito mnogi smatraju da je znastvena fantastika,medjutim jedan sam od onih koji realno strahuju i opet,po zna koji put,apeliraju vlast i gradjane da se PROBUDE iz zimskog sna i da konacno nadju rjesenje za ovu alarmnu situaciju.

Osvajanje stranke nije bio neki mudar i pametan potez od strane eSrba,prekrstili su HDS u SDS i mislili su da su napravili nesto znacajno,opet je ekipa HDS-a osnovala istu stranku i skupila sve istomisljenike na jedno mjesto i sto sad eSrbi?
Preko novina zadnjih dana vi ste dominirali sa svojim "smecem" i glupostima gdje ste uspjesno blatili sve sto je ehrvatsko i ruganjem ste proslavili vasu tzv. pobjedu na skroz beskoristan nacin,jer nas niste niti malo poljuljali.
Sto se tice vase igre upoznati smo s vasim namjerama i imamo dovoljno vremena reagirati,pregrupirati se i odgovoriti dragi eSrbi,pa zato bi na vasem mjestu malo zabrinuo jer nasi saveznici ce skupa s nama napravit odgovor na ovu vasu blesavu akciju kad se najmanje budete nadali.

Takodjer se poriprema i odgovor agresorima iz eMadjarske koji pokazuju koliko su zeljni nasih teritorija,sve sto rade - rade protiv nas i zato pozivam ljude da strpljivo razmisle kako ce ponosni eHrvatski narod kazniti te bjednike.

Nakon niza napada preko novina,ja pozivam onu osobu koja ulijeva strah medju kosti eSrba,osobu koja je udarila mac u kamen temeljac nase vece edrzave,osobu koja je svojom pojavom opasnost tim kukavicama,pozivam SPLIT1700 da se vrati i da ponovno zazivi DANI GNJEVA 2 i da konacno rjesimo ovaj problem koji nece nestati tako lako.

Po zna koji put pisem razlog zasto pozivam na akciju DANI GNJEVA 2:

- moguci TO kongresa (ne treba niti spominjati posljedice)
- moguci esrpski predsjednik eHrvatske (katastrofa)
- jacanje apetita eSrba za nasim teritorijima
- jos jaca suradnja eSrba sa PEACE-om
- njihov teritorij nam TREBA.

Sada dragi moji kriticari po zna koji put se opravdavam zasto ovo pisem,mnogi su mi rekli da je to suluda akcija i ja im dajem za pravo jer svako misljenje cijenim i uvazavam,postovani eHrvati ja nisam iskljuciv i znam da mnogi imaju pravo kad to govore,ali koja nam je alternativa?

Da nas eSrbi i eMadjari okupiraju? Da nam oni zapovjedaju? Da nam oni kreiraju buducnost?

E za to se nije borio heroj SPLIT1700 i ja ga podrzavam ako se zeli vratiti na mjesto predsjednika i apeliram i HDS da ga na sljedecim izborima podrzi,da se ujedini sa eHSP-om i drugim nasim strankama u veliku koaliciju protiv eSrba i da konacno krenemo naprijed.

Nama sada treba cvrsta ruka jer su ovo vrlo osjetljiva vremena i zato trebamo ostro i odlucno odgovorit,mac koji treba zabit - treba ga zabit u srce neprijatelja i odbacit ga iz nasih teritorija.Ivan Radman je napravio dobre stvari,ali malo se izgubio u ovoj vrlo vaznoj situaciji i zato pozivam sve ljude da ucine sve da se vrati legenda i heroj koji ima hrabrosti povesti narod u pobjede.

Narode eHrvatske pozivam vas da svi skupa napisete:

SPLIT1700 VRATI SE !!!!!!!!!!!
SPLIT1700 VRATI SE !!!!!!!!!!!
SPLIT1700 VRATI SE !!!!!!!!!!!
SPLIT1700 VRATI SE !!!!!!!!!!!

Naravno zovem i jos jednog covjeka da mu se pridruzi,a to je Roby Petric sa svojim planom kako konacno rjesit jedan veliki problem koji imamo od kad je stvorena nasa edrzava.


ZDRAVI I VESELI BILI !


Iz Amerike s ljubavlju
p.s. Amerikanci obecali jako dobru pomoc za izbore.

AntonyCash
president of AMERICAN RADICAL PARTY
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.